Gündem Haberleri

  Sörfçü genç kızlar Çeşme'de yarışacak

  Hürriyet Haber
  07.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hey Girl Dergisi, Quiksilver Roxy ile birlikte dev bir organizasyona imza atıyor. Genç kızların gözde dergisi ve gençlerin en sevdiği giyim markalarından birinin ortak organizasyonu kapsamında sörfçü kızlar 17-18 Temmuz tarihlerinde Çeşme'de yarışacaklar.

  Yarışmaya katılmak için Hey Girl Dergisi'nde yayınlanan bir formu doldurmak, bu formdaki soruları doğru olarak yanıtlamak, 5 favori Quiksilver Roxy ürününün adını yazmak ve 10 Temmuz'a kadar dergide adresleri verilen Quiksilver mağazalarından birine bırakmak yeterli olacak.

  Quikliver Roxy Windsurfer adayları arasından seçilecek 10 genç kız, Türkiye'nin sörf merkezi Çeşme Alaçatı'daki Quiksilver Windsurfers Paradise'ta 17-18 Temmuz tarihlerinde yarışacak. Yarışmacıların tüm masrafları organizasyon tarafından karşılanacak. Dereceye giren üç genç kız da Roxy'nin birbirinden güzel hediyelerine kavuşacak. Kızlara 450 milyon liralık hediye çeki verilecek. Ayrıca Roxy modelliği ve Hey Girl'e kapak kızı olma şansı da doğacak.

  öte yandan Hey Girl'de, Quiksilver'ın bütün mağazalarında geçerli bir indirim kuponu da bulunuyor. Bu kuponla alış veriş yapanlara yüzde 15 oranında indirim yapılıyor.  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı