Gündem Haberleri

  Sonunda öpüştüler

  Hürriyet Haber
  26.12.2009 - 11:53 | Son Güncelleme:

  Ezel'de merakla beklenen sahne gerçekleşti! Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu, şeytana uyup öpüştü!

  Kenan tuttuğunu öpmüş / Foto Galeri

  Cansu Dere'den güzel pozlar /
  Foto Galeri

  Kenan İmirzalıoğlu / Foto Galeri

  Vedat Kemer Ezel'i çizdi / Karikatür Galeri

  Başrollerini Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu'nun paylaştığı Ezel dizisinin izleyicileri, bir süredir Eyşan ile Ezel arasındaki kıvılcımı izliyordu. Birbirlerine yakınlaşan Ezel ile Eyşan'ın öpüşüp öpüşmeyeceği ise büyük merak konusu olmuştu. Ve beklenen oldu! Ezel karakterini canlandıran Kenan İmirzalıoğlu ile Eyşan'ı oynayan Cansu Dere, ateşli bir şekilde öpüştü. İstiklal Caddesi'ndeki çekimlerde objektiflere yansıyan öpüşme sahnesi, dizinin ilerleyen bölümlerinde ekrana gelecek.

  Bu arada geçtiğimiz günlerde Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu'nun gerçek hayatta birlikte olduğu haberleri çıkmıştı. Hatta yaklaşık 4 yıllık aşkı Cem Yılmaz'dan da İmirzalıoğlu için ayrıldığı konuşulan güzel oyuncu, "Kenan'la sadece rol arkadaşıyız" demişti. Öpüşme sahnesiyle "İkilinin dizi gereği bu şekilde yakınlaşmaları gerçeğe dönüşebilir mi?" sorusu akılları gelirken bunun yanıtı zamanla belli olacak.

  Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu, daha önce de birlikte kamera karşısına geçtikleri sinema filmi "Son Osmanlı Yandım Ali"de de ateşli bir şekilde öpüşmüştü. Bu sahneler, internette tıklanma rekorları kırarken ikili arasında o dönemde de aşk dedikoduları çıkmıştı.

  DİĞER HABERLER

     

     

    

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı