Gündem Haberleri

  Sonunda barıştılar

  Hürriyet Haber
  03.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bülent Ersoy, konuk olduğu bir TV programının canlı yayınında söylediği sözler nedeniyle kendisine küsen Sibel Can'ın gönlünü almayı başardı. Ersoy, "Zaman zaman anne-kız arasında bile dargınlıklar oluyor" dedi.

  Evime giremez demişti


  Bülent Ersoy'un geçtiğimiz aylarda konuk olduğu bir TV programında İzzet Yıldızhan'a "Kızım olur Sibel, istersen ayarlayayım" demesi, Sibel Can'ı çok üzmüştü. Olaydan sonra Can, Ersoy'un artık evine giremeyeceğini, çünkü eşi Sulhi Aksüt'ün onun bu gafına çok kızdığını söylemişti. Yaklaşık iki aydır dargın olan Sibel Can ile Bülent Ersoy, önceki gün barıştı.


  Anne-kız arasında olur


  Nişantaşı'ndaki bir takı mağazasında tesadüfen karşılaşan ikili önce kısa bir şaşkınlık yaşadı, ardından da dayanamayıp aradaki küskünlüğe son verdi. 1 Ağustos'un Sibel Can'ın doğum günü olması nedeniyle mağazanın hazırladığı sürpriz doğum günü kutlamasına da kalan Ersoy, "Zaman zaman anne-kız arasında bile dargınlıklar oluyor. Ben Sibel'i çok severim" dedi.

  Sonunda barıştılar


  Sibel Can, önceki akşam eşi Sulhi Aksüt ve modacı Nur Yerlitaş'la birlikte Ortaköy'deki Les Ottomans adlı otelde doğum gününü kutladı.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı