GeriGündem "Sonbaharın Renkleri"ni yakalayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Sonbaharın Renkleri"ni yakalayın!

Fototrek Nikon Fotoğraf Merkezi, "Sonbaharın Renkleri" konulu bir atölye çalışması düzenliyor. Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş yönetiminde gerçekleşecek olan çalışma 24 Ekim'de başlıyor. Atölye çalışması kapsamında iki günlük bir Bolu gezisinin yanısıra söyleşi ve sergi de yeralıyor. Bu arada çalışmannı 20 katılımcıyla sınırlı olduğunu da hatırlatalım.

 Toplam 4 gün sürecek olan atölye çalışması 24 Ekim'de Faruk Akbaş'ın "Doğa ve manzara fotoğrafları" konusundaki söyleşi ve dia gösterisi ile başlıyor.

Aynı akşam Taksim Meydanı’ndan çıkacak olan katılımcılar iki gün boyunca Bolu Yedigöller Milli Parkı ve Çubuk Gölü’nü fotoğraflayacak. 25 – 26 Ekim tarihlerini kapsayan bu gezide katılımcılar Bolu’da otelde konaklayacaklar ve tüm yemekler görevliler tarafından hazırlanacak.

31 Ekim'de yapılacak olan değerlendirme toplantısında  seçilen fotoğraflar Fototrek Nikon Fotoğraf Merkezi  Web Sayfası’nda yayınlanacak.

Aktölye çalışması 20 kişi ile sınırlı. Katılım için temel fotoğraf bilgilerine ve bir fotograf makinesine sahip olmak yeterli. Atölyenin ücreti 200 milyon.

Fototrek Nikon Fotoğraf  Merkezi
Meşrutiyet Caddesi Ravanda İşhanı No : 85
Kat : 1 - 2 D. 1 - 3 Beyoğlu, İSTANBUL 
Tel : (212) 251 90 14 – 251 83 74 
fototrek@fototrek.comwww.fototrek.com

Yorumları Göster
Yorumları Gizle