Gündem Haberleri

  Son dakika... Ve sonunda yakalandı

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  14.11.2017 - 09:40 | Son Güncelleme:

  Bankacı kız kardeşini öldürdüğü gerekçesiyle aranan Erhan Timuroğlu, 260 gün sonra Sancaktepe'de yakalandı. Erhan Timuroğlu’nun kızkardeşini öldürdüğü tabanca evinde ele geçirildi. Bu arada bir rezidansta yakalanan Erhan Timuroğlu’nun, kız kardeşinin sevgilisi olduğunu öne sürdüğü eski ortağı Bekir Teker’i öldürmek için yeni plan yaptığı ortaya çıktı.

  İstanbul’da kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu öldürmekten aranırken, bir işadamının evini ve ofisini kurşunladığı belirlenen Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Son dakika... Ve sonunda yakalandı
  Gazetesine el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. Adamı C.A ile yakalanan Timuroğlu’nun gizlendiği evde 2 kalaşnikof,  ruhsatsız tabanca ve çok sayıda kimlik ele geçti. Erhan Timuroğlu’nun kızkardeşi Ceylan Timuroğlu’nu, Bekir Teker’le sevgili olduğu ve sinemaya gittikleri için öldürdüğü öne sürülmüştü. Ceylan Timuroğlu cinayetinde kullanılan silahın evde bulunduğu belirtiliyor. 

  Son dakika... Ve sonunda yakalandı
  YENİ ÖLÜM PLANI YAPIYORDU

  Sancaktepe’de bir rezidansta gizlenen Erhan Timuroğlu’nun, kız kardeşinin sevgilisi olduğunu öne sürdüğü eski ortağı Bekir Teker’i öldürmek için yeni plan yaptığı ortaya çıktı.

  Son dakika... Ve sonunda yakalandı

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı