Gündem Haberleri

  Sultangazi büyük gerilim: Bir anda yüzlerce kişi toplandı... Linç girişimi

  Özgür ALTUNCU -Akın ÇELİKTAŞ/İSTANBUL,(DHA)
  15.05.2017 - 13:35 | Son Güncelleme:

  İstanbul Sultangazi'de dün akşam öldürülen gencin cenazesinde bir grup vatandaş Afgan uyruklu bir gence linç girişiminde bulundu. Polisin anında müdahale ettiği olay bir anda büyüdü...

  Sultangazi İsmetpaşa Mahallesinde Afgan ve Suriye uyruklu kişilerle mahalle sakinleri arasında başlayan ve Ramazan Şahin adlı bir Türk gencinin bıçaklanarak ölümüyle sonuçlanan olayların ardından bugünkü cenazede de gerginlik yaşandı.

  Sultangazi büyük gerilim: Bir anda yüzlerce kişi toplandı... Linç girişimi

  Çevik kuvvet polisin TOMA ve zırhlı araçlarla önlem aldığı cenazeye haberciler alınmadı. Akşemsettin Camii'nde cenaze hazırlıkları sürerken bir grup genç sokakta yürüyen ve  Afganistanlı olduğu belirtilen kişiye sopalarla saldırdı.Vatandaşları sakinleştirmeye çalışan polis ekipleri araya girerek Afgan uyruklu şahsı kurtarırken arbede giderek büyüdü.

  Sultangazi büyük gerilim: Bir anda yüzlerce kişi toplandı... Linç girişimi
  Kalabalığı dağıtmak isteyen polis ekipleri yer yer boya kapsül kullandı. Bu sırada kalabalık arasında bazı vatandaşlar da diğerlerini sakinleştirmeye çalıştı. Kalabalık bu kez tepkisini basın mensuplarına yönlendirdi.  Polis araya girdi. Bölgedeki gerilim sürüyor. 

  İstanbulu karıştıran olay: Çok sayıda polis müdahale ettiİstanbul'u karıştıran olay: Çok sayıda polis müdahale etti

  Etiketler: linç , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı