GeriGündem Son dakika... MHP'den Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika... MHP'den Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, hastanede olan Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Yalçın, Bahçeli'nin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Bahçeli'nin özel kalem müdürü Murat Çeliker de ''Üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı ateş yükselmesi sonucu hastaneye gitti. Sağlık durumu gayet iyi'' dedi.

Mide bulantısı şikayetiyle hastaneye başvuran MHP lideri Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu hakkında konuşan Semih Yalçın, “Bugün sabah saatlerinde Sayın Genel Başkanımız mide bulantısı şikayetiyle hastaneye müracaat etti. Hastaneye intikalinden itibaren kendisinin tetkikleri yapılmaktadır. Bazı sosyal medya alanlarında ifade edildiği gibi beyin kanaması veya kalp hastalığıyla alakalı hiçbir problemi yoktur. Şu anda şuuru açık, konuşabilen bir durumdadır. İstirahat etmektedir. Bu açıklamayı, hastane başhekimliği daha geniş bir şekilde ilerleyen yapacaktır. Genel Başkanımızın durumu son derece iyi ve mükemmel durumdadır. Hastaneye intikalinden itibaren Genel Başkanımız kendisinde. Herhangi bir problem yok. Şu an için istirahat ediyor. Tetkiklerin de çoğu yapıldı. Herhangi bir problem yok” ifadelerini kullandı.

ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ SON DURUMU AÇIKLADI

Bahçeli'nin özel kalem müdürü Murat Çeliker, ''Üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı ateş yükselmesi sonucu hastaneye gitti. Sağlık durumu gayet iyi'' dedi.

Murat Çeliker, Bahçeli'nin son durumu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
''MHP lideri Devlet Bahçeli üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi sonucu hastaneye getirilerek kontrol altına alınmıştır. Sağlık durumu gayet iyi olup, milletimize ve camiamıza selam ve sevgilerini iletiyor.''

AK PARTİ'DEN BAHÇELİ'YE ZİYARET

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı ile Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde tedavi gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek, doktorlardan sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Bostancı, "Sayın Bahçeli'nin sağlık durumu iyi. Rutin kontrollerini yaptırıyor" dedi. Muş ise "Sayın Bahçeli'yi hastanede ziyaret ettik, sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini aldık" diye konuştu.

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK: BAŞHEKİMDEN ALDIĞIMIZ BİLGİYE GÖRE SAĞLIK DURUMU İYİ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin hastane önünde bekleyen basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Bahçeli'nin sağlık duruma ilişkin detaylı bilginin parti yetkilileri tarafından verileceğini ifade eden Altınok, kendisiyle yüz yüze görüşmediğini belirtti.  Altınok, "Sayın başhekimden aldığımız bilgiye göre sağlık durumu iyi." dedi.  Turgut Altınok, Bahçeli'nin hastaneden çıkmak istediğini hastane yetkililerine ilettiğini kaydetti.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle