Gündem Haberleri

  Kılıçdaroğlu: Bu seçimi tanımıyoruz

  Hürriyet Haber
  18.04.2017 - 17:23 | Son Güncelleme:

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Tarihin 'mühürsüz seçim' olarak yazacağı bu seçimi tanımıyoruz, tanımayacağız! Halkın iradesine saygı duyulmalı ve seçim tekrarlanmalıdır" açıklamasını yaptı.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'nın kararına tepki gösterdi. CHP lideri sosyal medya hesabından şu mesajları paylaştı:

  "OHAL koşullarında, baskılara rağmen milletimiz sandıklara gidip, ülkesinin geleceğine sahip çıkmıştır. Bunun için herkese teşekkür ediyorum.

  16 Nisan'da hükümet ve YSK iş birliğinde milli iradeye darbe yapılmıştır! Her oyun peşine düşecek, tüm usulsüzlüklerin hesabını soracağız!

  YSK'nın mühürsüz oyları geçerli sayması, sandıktan "HAYIR" çıktığının açık kanıtıdır! Adalet yerini bulana kadar durmayacağız!

  Tarihin "mühürsüz seçim" olarak yazacağı bu seçimi tanımıyoruz, tanımayacağız! Halkın iradesine saygı duyulmalı ve seçim tekrarlanmalıdır!"

  CHP lideri Kılıçdaroğlu: Bütün yurttaşlarımın vicdanına sesleniyorumCHP lideri Kılıçdaroğlu: 'Bütün yurttaşlarımın vicdanına sesleniyorum'

  .Kılıçdaroğlu: Bu seçimi tanımıyoruz

  Etiketler: referandum2017 , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı