Gündem Haberleri

  Kılıçdaroğlu taburcu oldu… CHP sözcüsü son durumu anlattı

  Selahattin SÖNMEZ
  15.02.2018 - 13:23 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu idrar yolları sorunu nedeniyle operasyon geçirdi. Kılıçdaroğlu saat 15.30 civarında taburcu oldu. CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, "Kısa bir süre istirahat edecek. Çok uzun sürmeyeceğini biliyoruz" dedi. Akşam saatlerinde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  CHP'den yapılan açıklamada "CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Ankara Acıbadem Hastanesi’nde idrar yolları problemine bağlı olarak bir girişimde bulunulmuştur. Sayın Genel Başkan, gün içerisinde taburcu edilecektir" denildi. 

  Kılıçdaroğlu taburcu oldu… CHP sözcüsü son durumu anlattıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu idrar yolları sorunu nedeniyle operasyon geçirdi. Kılıçdaroğlu saat 15.30 civarında taburcu oldu. CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, "Kısa bir süre istirahat edecek. Çok uzun sürmeyeceğini biliyoruz" dedi.

  TABURCU OLDU

  Kılıçdaroğlu saat 15.30 civarında taburcu oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Bülent Tezcan Kılıçdaroğlu'nun hastaneden ayrılmasının ardından, "Korkacak bir durum yok. Kendisi küçük bir cerrahi operasyon geçirip taburcu oldu. Kısa bir süre istirahat edecek. Çok uzun sürmeyeceğini biliyoruz. Eminim Salı günü kürsüde göreceksiniz" dedi.

  Kılıçdaroğlu taburcu oldu… CHP sözcüsü son durumu anlattı
  Kılıçdaroğlu hastane çıkışında basın mensuplarını selamladıktan sonra aracına bindi

  BAŞBAKAN'DAN GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

  Başbakan Binali Yıldırım da, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. 

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA ARADI

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, taburcu olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (15.02.2018)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: ameliyat , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı