Gündem Haberleri

  Son dakika... Kastamonu’da 38 asker, gıda zehirlenmesi iddiasıyla hastanelere kaldırıldı

  İHA
  20.06.2017 - 00:49 | Son Güncelleme:

  Kastamonu’da iftarın ardından 38 askerin gıda zehirlenmesi iddiasıyla hastanelere kaldırıldığı öğrenildi.

  Edinilen bilgiye göre, Kastamonu’da 5’inci Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında iftarın ardından bir süre sonrası bir tabura bağlı askerlerde mide bulantısı ve kusma şikayetleri başladı. Bunun üzerine 38 asker, gıda zehirlenmesi şüphesiyle revire kaldırıldı. Burada durumu ciddi olduğu ileri sürülen 6 asker, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesine, 2 askerde Kastamonu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. 30 askere de halen revirde müdahale edildi. Müşahede altına alınan askerler arasında hayati tehlikesi bulunan askerin olmadığı öğrenildi.

  38 asker zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldıKastamonu’da iftarın ardından 38 askerin gıda zehirlenmesi iddiasıyla hastanelere kaldırıldığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Kastamonu’da 5’inci Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında iftarın ardından bir süre sonrası bir tabura bağlı askerlerde mide bulantısı ve kusma şikayetleri başladı. Bunun üzerine 38 asker, gıda zehirlenmesi şüphesiyle revire kaldırıldı.

  Askerlerin, mide bulantısı ve kusma şikayetiyle hastanelere kaldırıldıkları belirtilirken, gıda zehirlenmesi şüphesiyle mideleri yıkandıkları öğrenildi. Askerlerin, yedikleri yemekten veya kantinden aldıkları kekler nedeniyle zehirlendikleri şüphesi üzerinde duruluyor.

  Başbakan Yıldırım: Bazı şüpheler var...Başbakan Yıldırım: Bazı şüpheler var...

  Manisada zehirlenen askerlerle ilgili korkunç iddia için açıklamaManisa'da zehirlenen askerlerle ilgili korkunç iddia için açıklama

  Kuşadasında, 47si çocuk 49 kişi anaokulunda yedikleri yemekten zehirlendiKuşadası'nda, 47'si çocuk 49 kişi anaokulunda yedikleri yemekten zehirlendi

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı