Gündem Haberleri

  Son dakika... İstanbul'da tatil trafiği başladı...E-5'te yoğun trafik...

  Hürriyet Haber
  18.05.2017 - 18:34 | Son Güncelleme:

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı tatilinin hafta sonu tatiliyle birleşmesini fırsat bilip şehir dışına çıkmak için akşam saatlerinde araçlarıyla yola çıkan İstanbulluların yoğunluğu E-5 Karayolu’nda trafiği durma noktasına getirdi. Sürücüler yer yer kontak kapatmak zorunda kaldı. Özellikle E-5'in Ankara istikameti tatilci yoğunluğu nedeniyle trafiğin en çok sıkıştığı yolların başında geldi.

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatilinin hafta sonu tatiliyle birleşmesini fırsat bilen İstanbulluların bir bölümü, 3 günlük tatili değerlendirmek üzere şehir dışına çıkmak için akşam saatlerinde araçlarıyla yola çıktı.

  Mesai saatinin bitiminde yaşanan rutin trafiğin üzerine tatil trafiği de eklenince, İstanbul’da bazı yollarda trafik akışı durma noktasına geldi. E-5’in Ankara istikametinde yoğun trafik oluşurken, Haliç Köprüsü ile Mecidiyeköy arasında çekilen görüntülerde araçların güçlükle ilerlediği görüldü.

  ANLIK YOL DURUMU HARİTASI İÇİN TIKLAYIN

   

  Son dakika... İstanbulda tatil trafiği başladı...E-5te yoğun trafik...

  15 Temmuz Sehitler Köprüsü'nde yapılan Karayolları Genel Müdürlüğü Çalışması nedeni ile çift yönlü trafik yoğunluğu yaşanmaktadır.

  .Son dakika... İstanbulda tatil trafiği başladı...E-5te yoğun trafik...

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı