Gündem Haberleri

  Daha ilk günden skandal

  Süleyman KAYA (DHA)
  11.09.2017 - 13:48 | Son Güncelleme:

  Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, okulların açılmasının ardından öğrenci servislerini denetledi. Evrakları eksik sürücülere para ceza kesildi. Polisler, kendisinin tamirci olduğunu söyleyen ve ehliyetsiz öğrenci servisi kullanan 50 yaşındaki Muzaffer Zamur’a para ceza kesti, aracını ise bağladı.

  Okulların açılmasının ardından trafik polisleri, istanbul’un birçok noktasında okul servis araçlarını denetledi. Evrakları eksik olan sürücülere para cezası kesildi. Denetleme sırasında polisler, Muzaffer Zamur’un kullandığı okul servis aracını durdurdu. Önce polislere ehliyetinin evde olduğunu, kendisinin ise tamircilik yaptığını söyledi. Bunun üzerine kimlik üzerinden araştırma yapan polisler, Zamur’un hiç ehliyetinin olmadığını belirledi. Aksak yürüyen Zamur,”Serviste kimse yoktu. Aracı sahibine götürmek için aracı ben kullanmak zorunda kaldım. Yaptığım yanlış” dedi. Muzaffer Zamur’un kullandığı araca polisler para cezası kesti, aracı bağladı. Öğrenci velileri denetimlerden çok memnun olduklarını söyledi. Denetimleri süreceği belirtildi.

  Okul servisleri denetlendiTrafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, İstanbul'da bugün okul servisi denetimi yaptı. Üsküdar'da da denetimler vardı. Altunizade'de polisler okul taşıtlarını durdurarak tek tek inceledi. Denetlemede bazı araç sürücülerine emniyet kemeri takmadığı gerekçesi ile 95 TL ceza yazıldı. Bir servis şoförü ise yapılan uygulamadan memnun olduğunu belirti.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı