Gündem Haberleri

  CHP'li Sağlar hakkında disiplin süreci başlatıldı, Baykal'dan sert yorum geldi

  AA
  04.05.2017 - 13:41 | Son Güncelleme:

  Hayatını kaybeden İstanbul'un eski Belediye Başkanı Ahmet İsvan için cenaze töreni düzenlendi. Cenazede Kemal Kılıçdaroğlu ile Deniz Baykal yan yana saf tuttu. CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, tören öncesi basın mensuplarının, CHP Milletvekili Sağlar hakkında disiplin sürecinin başlatılmasına ilişkin sorusu üzerine, "CHP tehditle, öfkeyle, sopa sallayarak yönetilemez. Ülkenin bu ortamında, CHP'nin bir an önce toparlanıp kendine gelmesine acil ihtiyaç var." dedi.

  İstanbul'da 1973-1977 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Ahmet İsvan, bir süredir tedavi gördüğü özel hastanede dün sabah yaşamını yitirmişti. İsvan için ilk tören, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) Saraçhane'de bulunan başkanlık binası önünde düzenlendi.

  CHPli Sağlar hakkında disiplin süreci başlatıldı, Baykaldan sert yorum geldi

  Levent Camii'nde öğle namazından sonra düzenlenen cenaze töreninde siyasi parti temsilcileri hazır bulundu. Törende, CHP içinde kurultay tartışmaları ile gündeme gelen isimler de yer aldı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar törende hazır bulunan isimler arasındaydı.

  BAYKAL: CHP'NİN KENDİNE GELMESİNE ACİL İHTİYAÇ VAR

  Tören sırasında Kılıçdaroğlu ile konuştuğu görülen Baykal, tören öncesi basın mensuplarının, CHP Milletvekili Sağlar hakkında disiplin sürecinin başlatılmasına ilişkin sorusu üzerine, "CHP tehditle, öfkeyle, sopa sallayarak yönetilemez. Ülkenin bu ortamında, CHP'nin bir an önce toparlanıp kendine gelmesine acil ihtiyaç var." ifadelerini kullandı.

  CHPli Sağlar hakkında disiplin süreci başlatıldı, Baykaldan sert yorum geldi

   Ahmet İsvan, 9 Mayıs 2013´te yaşamını yitiren eşi Cumhuriyet Reha İsvan'ın yanında toprağa verilecek.

   

   

  CHPli Sağlar hakkında disiplin süreci başlatıldı, Baykaldan sert yorum geldi

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (04.05.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı