Gündem Haberleri

  Son dakika: Ankara'da kanlı infaz... Baba oğul kurşun yağmuruna tutuldu

  Fevzi KIZILKOYUN/ANKARA
  20.12.2017 - 16:12 | Son Güncelleme:

  BAŞKENTTE seyir halindeki araca silahla ateş açıldı. Araçta bulunan baba olay yerinde hayatını kaybederken, hastaneye kaldırılan oğlu da tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ankara Valiliği, Altındağ ilçesinde meydana gelen silahlı saldırıda olayın faili E.K.’nin yakalandığını duyurdu.

  Polis yetkililerinden alınan bilgiye göre, Altındağ Babür Caddesi üzerinde bir araca silahlı saldırıda bulunuldu.Son dakika: Ankarada kanlı infaz... Baba oğul kurşun yağmuruna tutuldu

  Araca doğru 9 el ateş açan E.T. isimli araçta bulunan baba Muzaffer Ç.'yi öldürürken, oğul Taner Ç. de hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

  ESKİ DAMAT KURŞUN YAĞMURUNA TUTTU

  İHA'nın haberine göre Babür Caddesi üzerinde bulunan Sami Ulus Çocuk Hastanesi önünde otomobillerinin içinde oturan baba Müzaffer Ç. ile oğlu Taner Ç.’nin yanına eski damatları olduğu iddia edilen Ercan K. geldi. Baba ve oğlu ile tartışan Ercan K. silahını çekerek, Muzaffer Ç. ile Taner Ç.’yi kurşun yağmuruna tuttu. Saldırganın 11 el ateş ettiği iddia edildi. Vatandaşlar olayı hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Çok sayıda ekip olay yerine intikal etti. Olay yerine gelen polis ekipleri saldırgan Ercan K.’yi olay yerinde yaralı şekilde ele geçirirken, sağlık ekiplerinin yaralılar üzerinde yaptığı ilk incelemelerde baba Muzaffer Ç. ile oğlu Taner Ç. olay yerinde öldükleri söylendi. Daha sonra hastaneye ölü olarak kaldırılan Taner Ç.’ye yapılan kalp masajı sonrası hayata tutunduğu ve ameliyata alındığı bildirildi. Taner Ç. tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

  “HER İKİ TARAFTA KARŞILIKLI OLARAK ATEŞ ETTİ BİRBİRİNE”

  Olay esnasında oradan geçmekte olan bir vatandaş olayı şöyle anlattı:

  “Olayı gördüm yalnız silah seslerinden dolayı fazla dışarı çıkamadık. Kör kurşuna gitmemek için. Bir yaralı olduğunu gördüm. Kırmızı bir arabanın yanında yerdeydi. Saldırgan kişide yanı başına oturmuştu ve oda yaralıydı. Bir tanesi de arabanın içerisindeydi ve muhtemelen ölmüştü. Diğer arabanın içerisinde olan kişiyi de çıkartarak kalp masajı yapmaya başladılar. Daha sonra ekipler geldi buraya. Saldırgan da silahla yaralanmıştı ve ayrıca darp edilmişti. Her iki tarafta karşılıklı olarak ateş etti birbirlerine.”

  Son dakika: Ankarada kanlı infaz... Baba oğul kurşun yağmuruna tutuldu

  VALİLİK’TEN BAŞKENT’TEKİ ÇATIŞMAYA İLİŞKİN AÇIKLAMA

  Ankara Valiliği, Altındağ ilçesinde meydana gelen silahlı saldırıda olayın faili E.K.’nin yakalandığını duyurdu.

  Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, “20.12.2017 günü saat 15.30 sularında Altındağ ilçesi Babür Caddesi’nde, aile içi anlaşmazlık sebebiyle meydana gelen silahlı saldırıda, 2 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 1 vatandaşımız ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştır. Olayın faili E.K., polis memuru tarafından suç aletiyle birlikte yakalanmıştır” denildi.

  Ankara'da baba oğul öldürüldüBAŞKENTTE az önce seyir halindeki araca silahla ateş açıldı. Araçta bulunan baba ve oğlu hayatını kaybetti.Polis yetkililerinden alınan bilgiye göre, Altındağ Babür Caddesi üzerinde bir araca silahlı saldırıda bulunuldu.Son dakika: Ankarada kanlı infaz... Baba oğul öldürüldüAraca doğru 9 el ateş açan E.T. isimli şahıs iki kişiyi öldürdü.Ölenlerin baba-oğul olduğu bildirildi.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı