Gündem Haberleri

  Son dakika... Ankara'da halk otobüsünde tecavüz etmişti! Karar çıktı

  NURETTİN KURT/ ANKARA
  04.05.2017 - 16:00 | Son Güncelleme:

  Başkent'te özel toplu taşıma aracında yaşanan tecavüz olayı davasında karar bugün açıklandı. Tecavüzcü şoföre toplam 37 yıl ağır hapis cezası verildi.

  Olay, 4 Ocak 2016 gecesi Ankara’da yaşandı. Özel bir okulda öğretmen olarak çalışan S. adlı kadın, Atilla Eşer Caddesi’ndeki AVM önünde ‘özel toplu taşıma aracına bindi. İki çocuk annesi S., otobüs sürücüsü İbrahim T.’ye “Ben 200 metre ileride ineceğim. Binebilir miyim?” diye sordu. İbrahim T. “Olur” dedi. Otobüs, 1818 numaralı cadde ile Atilla Eşer Caddesi’nin kesiştiği noktaya gelince S., kapıya yönelerek, “İnmek istiyorum” dedi.

  Halk otobüsünde tecavüz dehşetiHalk otobüsünde tecavüz dehşeti


  ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

  Kapıyı açmayan T., “Seni dönünce indireceğim” dedi. Otobüsü 1982 numaralı sokaktaki boş araziye çeken T., iddiaya göre, koltuğundan kalkarak, iki eliyle S.’nin boğazını sıktı. Zorla aracın orta koridoruna yatırdığı S.’ye tecavüz etti. İbrahim T. anne S.’yi de olayı kimseye anlatmaması için ölümle tehdit etti.

  ‘Keşke tecavüze uğrarken ölseydim de bu acıları çekmeseydim’‘Keşke tecavüze uğrarken ölseydim de bu acıları çekmeseydim!’


  MAHKEMEDEN AĞIR CEZA

  Olaydan sonra yakalanan İbrahim T. tutuklanarak cezaevine konuldu. Sincan 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan İbrahim T. hakkındaki karar bugün açıklandı. Mahkeme, İbrahim T.’yi hakkında tecavüz, zorla alıkoyma ve tehdit suçlarından 37 yıl ağır hapis cezasına mahkum etti.

  Son dakika... Ankarada halk otobüsünde tecavüz etmişti Karar çıktı

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (04.05.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı