Gündem Haberleri

  Son adaylığım sonrası partimde hizmetim sürer

  Hürriyet Haber
  23.02.2011 - 01:15 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, grup toplantısında siyaseti bırakmayacağını belirterek, “Siyasetin içinde doğanlar siyaseti bırakmazlar, devam ederler, ama siyasette nerede olman önemli” dedi.

  Erdoğan şöşye konuştu: “ Ben, ‘Bizim tüzüğümüz için, üç kez arka arkaya milletvekili olan dördüncü kez ara vermek durumundadır. Onun için de 2011 benim milletvekilliği adaylığımda son adaylığımdır’ dedim. Bugün de aynı şeyi söylüyorum. Son adaylığımdan sonra da aynı şekilde partimde hizmete, bana nerede ne görev vereceklerse aynı şekilde devam ederim. Anadolu’yu il il dolaşırım. Bunlar yukarıdan inme, paraşütle geldiler. İşte bir CD harekatıyla geldi, partiye genel başkan oldu. Olay bu. Ama bizim gelişimiz böyle değil, biz merdivenleri teker teker çıka çıka geldik. CHP zihniyetinin değişmesi gerçekten kolay değil.
  Pisliğinizi temizliyoruz
  8 yıl boyunca bırakılan o pisliği temizliyoruz. Ama dönemin iktidar ortakları şimdi bundan rahatsız oluyor. Niye rahatsız oluyorsunuz? Siz bu ülkeye böyle bir pislik bıraktınız, bizi bozguna uğrattınız. Finans sektöründe bizi yıkımla karşı karşıya bıraktınız. Ülkenin milli bankası, milletin hazinesi adeta birilerine, işte o malum çevrelere peşkeş çekildi. MHP, DSP, ANAP vardı, bu millet bunlara tokat atmayacak da kimlere tokat atacak?”
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı