GeriGündem Sobadan sızan gazdan zehirlenen anne ve bebeği toprağa verildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sobadan sızan gazdan zehirlenen anne ve bebeği toprağa verildi

Sobadan sızan gazdan zehirlenen anne ve bebeği toprağa verildi
refid:28284970 ilişkili resim dosyası

Sultanbeyli’de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden 34 yaşındaki Songül Gül ve 28 günlük bebeği son yolculuğuna uğurlandı.

Sultanbeyli’de gece vardiyasında çalışan Erdal Gül, eşi ve çocuklarına ulaşamayınca, komşulara haber vermişti. Camı kırıp içeriye giren komşuları Songül Gül, 28 günlük ikiz bebekleri ve iki çocuğun sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek baygın bir şekilde yattıklarını görmüştü. Anne ve ikiz bebeklerinden biri hayatını kaybetmiş diğer 3 çocuk ise yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Sobadan sızan karbonmonoksit gazıyla zehirlenip hayatını kaybeden Songül Gül ve ikiz bebeklerinden Ayaz Gül için Pir Sultan Abdal Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye katılan ailenin yakınları fenalık geçirirken, cemevinin önünde ambulans hazır bekletildi.

Cenaze töreni sırasında fenalaşan baba Erdal Gül, ambulansa götürülerek müdahale edildi. Kalabalığın cemevine sığmaması sonucu, cenaze namazı dışarıda kılındı. Cenaze namazının ardından baba Gül, bebeği Ayaz’ın tabutunu omuzlayarak cenaze aracına taşıdı. Anne ve bebeğinin cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Tepeçeşme mezarlığına defnedildi.

Öte yanda, zehirlenen diğer üç çocuktan ikisinin durumu iyiyken, en büyüğü olan Güven Gül’ün (16) durumunun ise kritik olduğu öğrenildi.

Sobadan sızan gazdan zehirlenen anne ve bebeği toprağa verildi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle