Gündem Haberleri

  Skyfall bu sefer Türkiye'ye yer verdi

  Hürriyet Haber
  06.08.2012 - 17:35 | Son Güncelleme:

  Çekimleri Türkiye'de de yapılan James Bond serisinin son filmi Skyfall'un İstanbul ve Adana görüntülerine ilk kez yeni fragmanda yer aldı.

  Dünyanın en uzun soluklu seri filmi James Bond'un son filmi Skyfall'un ikinci fragmanı yayınlandı. İstanbul Eminönü ve Beyazıt'ta gerçekleşen çekimleri için ağaçlar kesilmiş, yollar kapatılmıştı.

  Uzun süre çekimlere rağmen fragmanda İstanbul, Adana ve Kuşadası görüntülerine yer verilmemesi büyük tepkiye neden olmuştu. Filmin yayınlanan ikinci fragmanında ise İstanbul ve Adana’da çekilen görüntüler yer aldı.

   

  FİLMİN FRAGMANI / WEB TV

  FİLMİN KONUSU

  Daniel Craig, dünyanın gelmiş geçmiş en uzun soluklu film serisinin 23. macerası olan Skyfall 007'yle, 007 James Bond olarak bir kez daha karşımıza geliyor. Filmde, James Bond’un M’e karşı sadakati sınanacak, çünkü M geçmişiyle yüzleşmeye başlamıştır. MI6 saldırıya uğrayınca, 007'nin tehdidi bulup yok etmesi gerekmektedir. Sam Mendes’in yönettiği filmde Craig’e, Javier Bardem ve Ralph Fiennes eşlik ediyor. Film 26 Ekim 2012’da İngiltere’de, 02 Kasım 2012’de Türkiye’de vizyona girecek.

   
  İLK YAYINLANAN FRAGMAN / WEB TV

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı