Gündem Haberleri

  Siyah kasklı tecavüzcü kabusu

  ANKA
  26.10.2008 - 12:44 | Son Güncelleme:

  Başkent Ankara'da yaşları 10-15 ila arasında değişen çocuklara musallat olan ve beşine tecavüz eden siyah kasklı sapık aranıyor.

  Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre siyah bir motorsikleti ile Ankara'nın Çankaya ve Yenimahalle semtlerinde yaşları 10-15 arasında olan 5 kız çocuğuna tecavüz eden sapık aranıyor. Tahminen 25-30 yaşlarında uzun boylu ince yapılı siyah renkli kask takan ve çıkarmayan bu kişinin eşgaline ilişkin bir tespit yapamayan emniyet yetkilileri, aileleri dikkatli olmaya çağırdı.

  Motoru ile takibe aldığı çocukları evlerinde su istemek, adres sormak bahanesiyle etkisiz hale getiren tecavüzcünün parmak izi ve DNA'sının saptandığını ifade eden emniyet yetkilileri, "Maalesef bu kayıtlarda daha önce bir sabıkası olmadığı için bizi bir kimliğe götürmedi" dediler.

  Tecavüzcünün yakalanması için çalışmalarına yoğunluk verdiklerinin altını çizen emniyet yetkilileri, bu tip bir şüpheli şahsın görülmesi halinde vatandaşların 155 Polis İmdat telefonuna mutlaka haber vermelerini istediler.
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı