GeriGündem Site dedektifi araştırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Site dedektifi araştırıyor

Teknoloji ve internet dünyasıyla ilgili gelişmeleri takip ettiğiniz Teknonet sayfalarında artık web siteleri rehberi de yer alacak. "Sanal dedektif", yerli-yabancı hergün sayısız sitenin açıldığı web dünyasında sizin için dolaşacak ve araştıracak. Sizin de bu bölüm için önerebileceğiniz adresler varsa "teknonet@hurriyetim.com.tr"ye yazabilirsiniz. Yeni siteler eklendi !

Bilişim Cumhuriyeti'ne hoşgeldiniz

Hayatımızın istisnasız her alanında yeri olan bilişim kavramına ilişkin haber, yorum ve değerlendirmelere ulaşabileceğiniz bir adres var: "bilisimcumhuriyeti.com"

Site, kendisini "çeşitli sektörlerden, bilişimin stratejik önemi üzerinde görüş beyan eden saygın yazarları, bilişim sektörünün konularında görüş lideri yazarlarıyla biraraya getiren bir "think thank" platformu olduğu gibi, yurttan ve dünyadan bilişim haberleri veren bir "yeni nesil" gazete" olarak tanımlıyor. Bilişim Cumhuriyeti'nin son derece zengin bir yazar kadrosu bulunuyor.
http://www.bilisimcumhuriyeti.com/

Seri katiller kütüphanesi
Gerilim romanları, cinayet filmleri ilginizi çekiyorsa bu siteye kayıtsız kalmanız biraz zor. İngilizce yayın yapan sitede tarihe geçmiş seri katiller, çözülememiş cinayetler, ünlü mafya babaları, en iyi suç hikayeleri gibi konularda geniş bir veri tabanı bulunuyor.

Sık sık güncellenen "crimelibrary.com"da insanların neden suç işlediğine dair uzman değerlendirmeleri de yer alıyor.
http://www.crimelibrary.com

KISA... KISA...
Sanal Ressam

Sizin ya da sevdiklerinizin karakalem yapılmış portrelerine sahip olmayı ister miydiniz? "Netteki Sanal Ressamınız" sloganıyla hizmet veren "portrecim.com" adresinde profesyonel ressam ve illüstratör Uğur Köse online siparişle fotoğraftan karakalem portreler çiziyor.
http://www.portrecim.com

Daha önceki tanıtımları okumak için tıklayın

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle