Gündem Haberleri

  Sis

  Hürriyet Haber
  17.01.2006 - 15:21 | Son Güncelleme:

  Usta yönetmen John Carpenter'ın 1980 tarihli Sis (The Fog) adlı filmi bu kez Rupert Wainwright'ın yönetimiyle sinemalarda. Tom Welling, Maggie Grace, Selma Blair'in başrollerini paylaştığı bu gerilim filmi, yoğun bir sis tabakasıyla örtülü bir kasabada yaşanan ürkütücü olayları anlatıyor. Carpenter'ın çektiği flim filmin mi yoksa Wainwright'ın mı daha başarılı olduğuna ise seyirci karar verecek.
  (20 ocak'ta sinemalarda)

  FİLMİN KONUSU
   
  Sea Grass gezinti teknesinin kaptanı Nick Castle ile yardımcısı Brett Spooner FARkında olmadan okyanusun dibinde kayaların arasına sıkışmış eski bir deniz çantasına demir atıp, içindekileri çıkartınca, küçük adaları Antonio Bay’de ölümcül sonuçlar doğuracak bir dizi olayı da tetiklerler. Geçmişten kalma eşyalar kıyıya vurmaya başlar.

  Küçük bir kasaba olan Antonio Bay’de yoğun ve ölümcül sis tabakasının ardına gizlenmiş ürkütücü ve kötü güç kasaba sakinleri arasında dehşet saçmaya başlar. Sisin içine saklanmış olan bu gizemli ve acımasız intikam avcısını kasabanın çok geç olmadan yakalaması gerekmektedir...

  FİLMİN KÜNYESİ

  Yönetmen:Rupert Wainwright
  Senaryo: Cooper Layne, John Carpenter
  Oyuncular: Tom Welling, Maggie Grace, Selma Blair, DeRay Davis, Kenneth Welsh
  Resmi sitesi: http://www.escapethefog.com/

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı