Gündem Haberleri

  Şırnak'tan kara haber geldi... Zeynep yola çıktı...

  Hürriyet Haber
  01.06.2017 - 13:02 | Son Güncelleme:

  Şırnak'taki kahreden kazada şehit olan Albay Küçükdemirkol'un Sakarya'da yaşayan kızı Zeynep, yetkililerin ziyareti sırasında zor anlar yaşadı... Askeri yetkililerin teselli ettiği şehit kızı ve annesi, cenaze töreni için Ankara'ya hareket etti.

  Şırnak'ta askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Albay Oğuzhan Küçükdemirkol'un Sakarya'da annesi ile yaşayan 18 yaşındaki kızı Zeynep Küçükdemirkol, acı haberi almasının ardından babası için düzenlenecek tören için Ankara'ya yola çıktı.

  Şehidin Serdivan ilçesi Köprübaşı Mahallesi'nde ikamet eden eski eşi Dilek Nurlu ile kızı Zeynep, Küçükdemirkol'un şehadet haberini gece saatlerinde öğrendi.

  Haberin ardından Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ekipleri, askeri yetkililer ile sağlık ekipleri eşliğinde şehidin kızının annesi ile yaşadığı eve geldi.

  Şırnaktan kara haber geldi... Zeynep yola çıktı...

  Askerler eve, Türk bayrakları astı. Gözyaşlarına hakim olamayan Zeynep'i askeri yetkililer teselli etti. Daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü yetkililerinin de bulunduğu araca binen şehidin kızı Zeynep ve eski eşi Dilek Nurlu, Ankara'da düzenlenecek tören için yola çıktı.

  Şırnaktan kara haber geldi... Zeynep yola çıktı...


  Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinden havalanan Cougar tipi helikopterin kısa bir süre sonra yüksek gerilim hattına takılarak düşmesi sonucu 13 asker şehit olmuştu.

  Şırnaktan kara haber geldi... Zeynep yola çıktı...

  Şırnak şehitleri....Şırnak şehitleri....

  7 şehit için ağlatan tören...7 şehit için ağlatan tören...

  13 askerin şehit olduğu helikopter 300 metreden düştü, mühimmatı infilak etti13 askerin şehit olduğu helikopter 300 metreden düştü, mühimmatı infilak etti

  Şırnaktan kara haber geldi... Zeynep yola çıktı...

  SON 24 SAATTE NELER OLDU?

  Son 24 saatte ne oldu? (01.06.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı