Gündem Haberleri

  Sırları 7 aydır çözülemedi

  Murat KİBRİTOĞLU/DHA
  03.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Cesetleri 7 ay önce sulama kanalında bulunan Jale Sürer ile sevgilisi Hakan Uçar’ı öldüren kişi veya kişiler yakalanamadı.

  ADANA’da, vatani görevini tamamladıktan sonra bir tornacıda çalışarak KPSS’ye hazırlanan Hakan Uçar (23), 2 Haziran 2010 günü iş çıkışı sevgilisi Jale Sürer (21) ile buluşmak için evden ayrıldıktan sonra dönmedi. Uçar’ın otomobili ertesi gün Devlet Su İşleri’ne ait sulama kanalında olduğu belirlendi.

  Elleri kelepçelenmiş

  /images/100/0x0/55ea51d5f018fbb8f8782610Aramada, otomobilden yaklaşık 20 kilometre uzakta elleri arkaya kelepçelenmiş halde Jale Sürer’in cesedi bulundu. Otomobilin bulunduğu yerin çevresinde inceleme yapan polis, yol üzerinde kan izlerine rastladı. 1 gün sonra da başından silahlı vurulduğu anlaşılan Hakan Uçar’ın cesedine ulaşıldı. Otomobilin bulunduğu yerin yakınındaki yolda kan izlerine rastladı. Sevgililerin kim veya kimler tarafından öldürüldüklerine dair hiçbir ize ulaşılamadı. Kardeşini her gün rüyasında gördüğünü belirten Abdullah Uçar, şöyle dedi: “Kardeşimin kimse ile düşmanlığı yoktu, kendi halinde biriydi. Bir tornacıda hem çalışıyor hem de memur olabilmek için KPSS’ye hazırlanıyordu. Kız arkadaşı ile birlikte nasıl öldürüldü bilmiyoruz. Katilleri yakalanırsa acımız bir an olsun dinecek. Son fotoğraflarına bakıp teselli bulmaya çalışıyoruz.”

  Polis ihbar bekliyor

  Polis yetkilileri soruşturmanın devam ettiğini, Hakan Uçar ve Jale Sürer ölümü ile ilgili bilgisi ve duyumu olanların 155 Polis İmdat hattına ihbarda bulunmasını istedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı