Gündem Haberleri

  Şirkette polisi görünce atladı

  Asım GÜNEŞ-Çetin AYDIN/İSTANBUL
  22.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bir sigorta şirketinde eksper olarak çalışan doktor Serbülent Öztürk, adı 600 bin YTL’lik yolsuzluğa karışınca, polise teslim olmamak için şirketin 4. katından tüm engellemelere rağmen atlayarak intihar etti.

  PRATİSYEN hekim Serbülent Öztürk (30), bir süre Silivri Devlet Hastanesi’nde çalıştıktan sonra 6 ay önce Genel Sigorta’nın otomobil sigortalarıyla ilgili bölümünde eksper olarak çalışmaya başladı. Şirketin hesaplarını inceleyen yetkililer, yaklaşık 600 bin YTL’lik açık tespit edince, Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatıyla soruşturma Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne verildi. Hesapları inceleyen polisler, dün şirketin Karaköy’deki merkezine gitti. Gelenlerin polis olduğunu anlayan Öztürk bir anda 4’üncü kattaki ofisin camına yöneldi. Aşağı sarkan Serbülent Öztürk polisler ve şirket çalışanları tarafından kollarından yakalandı. Ancak aşağıya düşmek için çırpınan Öztürk bir süre sonra kendisini tutan ellerden kurtularak beton zemine çakıldı. Öztürk olay yerinde hayatını kaybetti.

  Bu sırada binanın alt tarafında iki arkadaşıyla birlikte battaniye açarak Öztürk’ü kurtarmayı düşünen Yurtiçi Kargo çalışanı İzzet Telli de başına düşen mermer parçasıyla yaralandı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı