Gündem Haberleri

  Şirket astrolojisi

  Binnur ZAİMLER
  19.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kolları sıvama zamanı

  Çarşamba günü Başak burcuna geçen Güneş, yoğun bir çalışma döneminin  sinyallerini veriyor. İşlerin üzerimize yığılmasına şaşırmamalı.
  Geçen haftalarda, pazarda rekabet üstünlüğü sağlamak için oyun planlarımızı tartıştık. Aslan burcunun getirdiği enerjiyle hep büyük resme baktık. Şimdi, gerçek rakamlarla yüzleşme zamanı. Çalışmaktan ve iş ortamında bulunmaktan keyif alacağımız, üretken olduğumuz bir dönemin başındayız. 22 Eylül’e kadarki dönemde ön plana çıkacak faaliyet alanları yan sanayi, perakende, bilişim, yapı market, tarım ve sağlık olacak.
  Başak burcu sağlık çalışanlarını gösterdiği için bu alanda iş koşullarını düzenleyecek yeniliklerin geleceğini müjdeleyelim. Başak, aynı zamanda mavi yakalı ve beyaz yakalı tüm çalışanları temsil eder. Birkaç hafta boyunca, iş hayatını düzenleyici kanunların, yeni tazminat ödeme yaklaşımlarının da ortaya çıkması olası. Mars, perşembe günü, 7 Ekim gününe dek kalacağı Akrep burcuna geçiyor. Akrep zamanı kurulmuş şirketler başta olmak üzere pek çok konuda hareketlilik göze çarpacak. En önemli değişiklik vergilerle ilgili görünüyor. Çeşitli alanlarda ve özellikle petrol bağlantılı vergilerin artışını, bankacılık ve aracı kurumlarla bağlantılı sistem değişiklikleri takip edecek.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı