Gündem Haberleri

  Şirket astroloji

  Binnur ZAİMLER
  09.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Petrol fiyatları daha da artacak

  Bu hafta Venüs etkisiyle, Türkiye’nin yabancıların gözünde oldukça cazip olduğunu gözlemleyeceğiz. Büyük projelerde bize ortak olmak için varlıklı ülkeler kapımızda sıralanacak

  Akrep burcu, başkalarının alanında çalışmayı gerektirir. Başkalarının paraları üzerinde çalışan bankacılar, aracı finans kuruluşları, özel fonlar Akrep burcu tarafından temsil edilir. Başkalarının bedenleri üzerinde çalışmayı gerektiren cerrahi tüm operasyonlar özellikle Venüs etkisiyle estetik operasyonlar, dönüştürme yeteneğine sahip Akrep burcunun eseridir. Kozmetik sektöründe de bu anlamda hızlı bir döneme giriyoruz. Yeraltındaki sıvıları da temsil eden bu burç, petrol ve petrol türevleriyle doğrudan ilgilidir.
  Venüs, tüm bu sektörlerin çekiciliklerini en üst noktaya çıkarırken, petrol fiyatlarının da 2 Kasım’a kadar bizi şaşırtacak kadar yukarı çıkacağını tahmin etmek zor değil. Emniyet teşkilatı içinde Narkotik şube ekiplerinin başarılı baskınlarını, adli tıp sayesinde üstü örtülü konuları medyadan her beraber takip edeceğiz.
  Bu hafta iş dünyası çarşamba sabahı oluşacak Dolunay’dan doğrudan etkileniyor. Her şey hızlı bir şekilde sonuçlanacak.  Bu haftaki Dolunay’dan daha fazla etkilenen kuruluşlar Terazi ve Koç burçlarında kurulanlar  olacak.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı