Gündem Haberleri

  Sır perdesi derinleşiyor... 6. günde de sonuç yok

  AA
  04.12.2017 - 21:17 | Son Güncelleme:

  Kastamonu'da, iki evin alevlere teslim olduğu yangında, evlerden birinde yaşayan ve haber alınamayan 5 kişilik aileyi arama çalışmalarından bugün de sonuç alınamadı.

  Bürme köyünde, kış aylarında sadece Fazıl Çataloğlu ile ailesinin yaşadığı Kuzören Mahallesi'nde geçtiğimiz çarşamba günü çıkan yangında Fazıl ile akrabası Ahmet Çataloğlu'na ait evlerin tamamen yanmasının ardından 5 kişilik aileden haber alınamaması üzerine başlatılan arama çalışmaları sürdürülüyor.

  Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, olayla ilgili gözaltı kararı bulunmadığını ve soruşturmanın çok yönlü sürdürüldüğünü belirtti.

  Olayla ilgili bütün ihtimalleri değerlendirdiklerini ifade eden Kantarcı, yangında bulunan cesedin kimliğinin belirlenmesi için sürecin devam ettiğini kaydetti.
  İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin ormanlık alanda Ankara'dan getirilen iz takip köpekleriyle sürdürdüğü arama çalışmalarında bugün de aileye ulaşılamadı.

  Havanın kararmasıyla arama faaliyetlerini sonlandıran ekipler, çalışmalara yarın devam edecek.

  OLAYIN GEÇMİŞİ

  Kastamonu'nda Fazıl Çataloğlu ile akrabası Ahmet Çataloğlu'na ait evlerin tamamen yanmasının ardından Fazıl ile eşi Sebahat, oğlu Emin, gelini Şengül ve torunu Serdar Çataloğlu'ndan haber alınamaması üzerine arama çalışması başlatılmıştı.

  Fazıl Çataloğlu'nun yanan evinin enkazında torun Serdar Çataloğlu'na ait olduğu tahmin edilen bir cesede ulaşılmış, ceset, otopsi amacıyla Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti.

  Çataloğlu'nun traktörü ise evine 10 kilometre mesafedeki Elmayakası mevkisinde ormanlık alanda bulunmuştu.

  Sır perdesi derinleşiyor: 10 km uzakta bulunduSır perdesi derinleşiyor: 10 km uzakta bulundu

  İki ev küle döndü: 5 kişilik aile kayıpİki ev küle döndü: 5 kişilik aile kayıp

   

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (04.12.2017-2)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: ayngın , kayıp aile , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı