Gündem Haberleri

  Sır ölüm

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  09.06.2017 - 23:35 | Son Güncelleme:

  KADIKÖY’de diş hekimliği yapan, aynı zamanda televizyon programlarıyla da tanınan Abdullah Doğan Bircan’a (32), önceki sabah ulaşamayan eşi Selnur Bircan, apartman görevlisini arayarak çilingir çağırmasını ve eve girmesini istedi.

  Apartman görevlisi, eve girdiğinde Doktor Bircan’ı kanlar içinde yerde yatarken buldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Bircan’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

  Bircan’ın sağ şakağından giren merminin, sol kulak arkasından çıktığı saptandı. Olayda kullanılan Beretta tabanca da Bircan’ın vücudunun altında bulundu. Polisin yaptığı araştırmaya göre, Bircan medikal malzeme ticareti de yapıyordu. Yaklaşık 10 milyon lira borcu olan Bircan bunalıma girmişti. Polisin intihar olarak değerlendirdiği olay adli tıp raporuyla netlik kazanacak.

  Bircan, çekeceği komedi filmi için “Geleceğe Dönüş” filminin Amerikalı oyuncusu James Tolkan ile anlaşmış, Tolkan görüşmeler için mayıs başında İstanbul’a gelmişti. İkili, “Geleceğe Dönüş”te kullanılan efsane otomobille basına poz vermişti. 

  Etiketler: gazetehaberleri , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı