GeriGündem Sincan cezaevi önünde dehşet
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sincan cezaevi önünde dehşet

FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin davaların görüldüğü Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki duruşma salonlarının girişinde servisi bekleyen iki avukat ile 15 Temmuz gazisine belediye otobüsü çarptı. Ankara Baro Başkanı Erinç Sağkan’ın verdiği bilgiye göre otobüsün çarptığı avukatlardan Zeynep İpek Yılmaz Gazi Üniversitesi hastanesinde ameliyata alındı, diğer yaralı avukat Özge Yıldırım ise taburcu edildi.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin davaların görüldüğü Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki duruşma salonlarının girişinde servis bekleyen iki avukat ile 15 Temmuz gazisi, belediye otobüsünün çarpması sonucu yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nde yolcuları indiren Pevlül T. idaresindeki belediye otobüsü, duruşma salonlarının karşısındaki duraktan yolcu aldı.      

Belediye otobüsü, baro servisini bekleyen Emniyet Genel Müdürlüğü avukatları Zeynep İpek Yılmaz ile Özge Yıldırım ve 15 Temmuz gazisi Ebubekir Keskin'e çarparak sürükledi.     

Kaza nedeniyle bölgeye çok sayıda ambulans ve itfaiye aracı sevk edildi. Duruşma salonunda hazır bekletilen sağlık ekipleri de ilk yardım çalışmalarına destek verdi.     

Olay yerindeki ilk müdahalenin ardından yaralılar Sincan Nafiz Körez Devlet Hastanesi'ne götürülürken otobüs sürücüsü Pevlül T, gözaltına alındı.     

Otobüsün çarptığı avukatlardan Zeynep İpek Yılmaz ağır yaralandı ve Gazi Üniversitesi hastanesinde ameliyata alındı, diğer yaralı avukat Özge Yıldırım ise taburcu edildi. 

Sincan cezaevi önünde dehşet

Sincan cezaevi önünde dehşet

Sincan cezaevi önünde dehşetFalse
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle