GeriGündem Şimdi de köprüdeki onarım çıldırtacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şimdi de köprüdeki onarım çıldırtacak

Şimdi de köprüdeki onarım çıldırtacak
refid:3360665 ilişkili resim dosyası

İstanbul’da okulların açılmasıyla sürücülerin kábusu haline dönüşen trafik çilesine her gün bir yenisi ekleniyor. TEM, 01, 02 karayolları ve diğer ana arterlerde sürdürülen çalışmalar nedeniyle saatlerce trafikte bekleyen sürücüler 12-22 Ekim tarihleri arasında onarım yapılacak olan Boğaziçi Köprüsü’nde çile dolduracak.

Karayolları 17’nci Bölge Müdürü Yakup Dost, yaptığı yazılı açıklamada, Boğaziçi Köprüsü üzerinde Asya-Avrupa yönünde mastik asfalt onarımı ve genleşme derzlerindeki kaynaklı tamir işleri ile Ortaköy Viyadüğü üzerinde aynı yönde bozuk asfalt satıhlarda onarım işleri yapılacağını belirtti. Onarıma 12 Ekim Çarşamba günü başlanacağını belirten Dost, çalışmaların trafiğin en düşük yoğunlukta olduğu 01.00-06.00 saatleri arasında yapılacağını ve 10 günde tamamlanacağını bildirdi.

Dost, yoğunluğun az olduğu gece saatlerinde yapılacak çalışmalar sırasında sürücülerin alternatif olarak 2’inci Çevreyolu ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiğini söyledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle