Gündem Haberleri

  Sıcaklara rağmen

  Hürriyet Haber
  16.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İndirimler başladı, hatta kimileri dayanamayıp kış koleksiyonlarını vitrine çıkarttı; yeni restoranlar, cafeler ise peşpeşe açılıyor. Mevsim yazmış, sıcaklar bunaltırmış. Ama bu kimin umurunda ki?

  Test edildi

  ‘‘Pastel 16 no lila farı göz pınarından başlayarak göz kapağınızın üzerine sürdükten sonra, 13 no uçuk pembe ile göz altı ve kaş altınıza ışıltı kazandırın. Farkedeceksiniz gözleriniz daha çarpıcı bir biçimde ışıldayacak...’’ Efendim, okuduğumuz bu cümleler Pastel'in yeni ürünlerini yazan metin yazarına aittir. Çok sevip, aynen koymuş bulunuyorum. Ürünlere gelince, gördüm ve test ettim. Çok memnunum...

  Sanal defile

  Biliyorsunuz podyum defileleri artık out oldu. Yerini sanal olanları aldı. O'Neil de bu eğilime Türkiye ortamında öncülük ederek bayilere ürünleri bilgisayar ortamında seçme imkanı yaratmış. Şöyle ki yetişkinler için 700, çocuklar için 300 farklı modeli bayiler bakıp bakıp karar veriyormuş. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek isteyenler sporting.com.tr internet adresinden yararlanabilirler.

  Örgü ceketler

  Kış sezonunu Zegna başlattı. Bu sıcaklarda ne kadar ilginizi çeker bilmiyorum, ama... Eğer alışveriş bir takıntıysa, yeniyi ve hatta en yeniyi şu an için bir yararı ve kullanım koşulu bulunmasa bile merak etmek bir adettir. Üstelik söz konusu olan Zegna... Üç seri halinde hazırlanan koleksiyonun soft serisinde örgü ceketler var. Şöyle düşünün aynı Zegna reklamlarındaki gibi adamlar, örgü ceketleri ve kaşmir kazaklarıyla dolaşıyorlar... Sıcağa aykırı, kış vaktine uygun bir manzara!

  Konser olayı

  Burada aslen konser haberlerine pek yer vermek adetten değildir. Malumunuz esas konumuz alışveriş çılgınlığını içerir; fakat hayatımızdaki lezzetler arasında bildiğiniz gibi musiki de mevcuttur. Ve Massive Attack mutlaka keşfedilmesi gereken bir grup olup Levi's'ın katkılarıyla Park Orman'daki yaz partisine 24 Temmuz'da konuk olacak. Bendeniz de, bu grubu birazcık fazla sevip, ister istemez tüketim çılgınlığıma bileti de ilave etmiş bulunuyor. Hal böyle olunca, ilgilenenlerin Levi's Store'larda ve Vakkorama'lardan bilet edinmelerinin mümkün olduğunu söylemek gerekiyor...

  Macera tadında

  Konumuz tüm sıcaklara rağmen lezzet. Tadı damakta kalan lezzetler üstelik: Fransız marka cafelere alışmışken Ankara'da şimdide Danimarka çörekleri tadılabilenecek Danimarka patentli Kristiansen isimli bir cafe açıldı. Pek yakında İstanbul'da da hizmete girecek mekanın çöreklerine gelince.... Bu çörekler bildiğiniz gibi değil, tarihi 150 yıl öncesine dayanıyor, gevrek hamuruyla yedikçe yedirtiyor, böylelikle de şişmanlatıyor. Yani kilo tehlikesi taşıyor. Tehlikeli hayatı sevenler için adresi:

  Arjantin Cad. No: 24

  İndirim günleri

  Beymen'de yabancı markalarda büyük indirim var. 2 Ağustos tarihine kadar sürecek. DKNY Jeans, Givenchy, Valentino, Christian Dior, Lanvin gibi markalarda % 25 indirim uygulanıyor.

  Mavi Jeans'de %15'den %35'e varan indirimler tüm 99 yaz koleksiyonunu içeriyor.

  Yeni Karamürsel Mağazaları'ında %50'ye varan indirimler yerli ve yabancı markalara uygulanıyor.  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı