GeriGündem Sibel Can'ın ABD'li küçük oğluna vize
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sibel Can'ın ABD'li küçük oğluna vize

İKİNCİ evliliğini yaptığı Sulhi Aksüt cezaevine girdikten sonra ABD'de doğum yapan şarkıcı Sibel Can, dün 21 günlük oğlu Emir'le birlikte, THY'nin tarifeli uçağıyla, Miami'den İstanbul'a geldi.

Can'ın minik oğlu Emir, ABD doğumlu olduğu için Atatürk Havalimanı'ndan Türkiye'ye vizeyle girdi. Can, arabasının içinde devamlı uyuyan minik Emir'in doğumu için, ‘‘Olayların etkisi nedeniyle biraz uzaklaşmak amacıyla ABD'ye gittim. Emir bu ortamda doğdu’’ dedi.

Yanında çocukları Melisa ve Engincan'la birlikte pasaport kontrolüne alınan Sibel Can, ‘‘Çok mutluyum. İnanılmaz bir duygu. İnsanın vatanı gibi yok. Tek istediğim evime gidip dinlenmek. Emir uçakta hiç uyutmadı. Bazı geceler hiç uyumuyor. Gaz sancıları çekiyor. Emir 21 günlük. Üçüncü kez anne olmak beni çok mutlu etti’’ diye konuştu.

Sibel Can, Emir'i cezaevinde bulunan babasının yanına götürüp götürmeyeceği sorusuna ise ‘‘Sulhi Bey'den onay gelirse tabii ki götürmek isterim. Şu anda Sulhi Bey'i tahliye edebilecek çok önemli deliller var. Tek istediğimiz o delillerin bir an önce okunması. Ben herşeyin çok iyi olacağına inanıyorum’’ dedi.

Atatürk Havalimanı'nda gümrükten çıktıktan sonra Sibel Can'ı dışarıda kayınvalidesi Emine Aksüt karşıladı. Torunu Emir'i görünce çok duygulanan Emine Aksüt, bebek arabasıyla bir süre gezdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle