Gündem Haberleri

  Sibel Can bu fotoğrafa ne dedi

  Hürriyet Haber
  15.08.2012 - 17:08 | Son Güncelleme:

  Hakan Ural ve Sibel Can'ın kızları Melisa Ural'ın bugün facebook' ta paylaştığı fotoğraf sosyal medyada büyük tartışma yarattı.

  Sibel Can bu fotoğrafa ne dedi

  Melisa Ural facebook hesabından babasıyla dudak dudağa çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Bir asansörün içinde çekilen bu fotoğraf; sosyal medyayı da ikiye böldü.   

  Bir çok kişi bu öpücüğü farklı noktalara çekmenin çok yanlış olduğunu, bunun baba-kız sevgisinin bir göstergesi olduğunu ifade etti. Bazıları da bu tür bir öpücüğün bizim kültürümüzde hoş karşılanmayacağı görüşünü dile getirdi.

  BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞIYORUM        

  hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Hakan Ural ise " Çok büyük bir şaşkınlık yaşıyorum. Bu insanların işi gücü yok mu ! Biri onu yazmış, biri o fotoğrafı yorumlamış..." dedi.

  KONUŞMAK BİLE SAÇMA

  Sibel Can, kızı Melissa’nın Facebook hesabından paylaştığı fotoğrafla ilgili çıkan tartışmaları anlamsız bulduğunu söyledi. Dün bir iftara giderken gazetecilerin konuyla ilgili sorusuna yanıt veren Can, “Baba kız onlar. Gözümüzün bebeği bir tanecik kızımız var. Hâlâ gözümüzde çok küçük. Bunu konuşmak bile saçma. Baba kız sevgisi, gayet doğal” dedi.

  YANLIŞ MI, DOĞRU MU?

  KIZIYLA ÖPÜŞEN BABA

  DUDAKTAN ÖPMEK DEVRELERİ YAKAR MI

    

      

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı