Gündem Haberleri

  Sheen bıçakla tehdit etmiş

  Hürriyet Haber
  29.12.2009 - 10:44 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve Türkiye'de de gösterilen "Two and Half Men" dizisinin başrol oyuncusu olan Charlie Sheen'in neden gözaltına alındığı ortaya çıktı. Daha önce de bir genelevin müdavimi olduğu ortaya çıkan Amerikalı oyuncu Charlie Sheen'in karısı Brooke Mueller Sheen'i bıçakla tehdit ettiği bildirildi.

  ABD'nin Colorado eyaletinde, aile içi şiddet  suçlamasıyla gözaltına alınan Amerikalı sinema ve televizyon oyuncusu Charlie  Sheen'in karısı Brooke Mueller Sheen'i bıçakla tehdit ettiği bildirildi.

  Polis, 911'i arayarak Charlie Sheen'in karısı olduğunu, kocasının  kendisini bıçakla tehdit ettiğini ve hayatından endişe ettiğini söyleyen bir  kişinin ses kayıtlarını dağıttı.

  Yetkililer, Charlie Sheen'i suçlayan kişinin kimliğinin henüz  belirlenmediğini, ancak 911'i arayan kişinin adının Brooke olduğunu ve kocasının  adının Charlie Sheen olduğunu söylediğini belirtti. Kayıtlarda konuşan kadının sesi zorlukla duyuluyor. Kadın kocasının  kendisini bıçakla tehdit ettiğini ve hayatından endişe ettiğini kaydediyor. Çağrının ardından eve cankurtaran gönderilmiş, ancak evden kimse  hastaneye götürülmemişti. 44 yaşındaki Charlie Sheen gözaltına alındıktan sonra 8 bin 500 dolar  kefaletle serbest bırakılmıştı.

  Bu arada, bölge savcı yardımcısı Arnold Mordkin, tehdidin ciddi bir suç  olduğunu belirterek, cezasının 2 ila 8 yıl arasında hapis ve 2 bin ila 500 bin  dolar arasında para cezası olduğunu söyledi. Mordkin, Sheen'in gelecek mahkemesinin 8 Şubat 2010'da yapılacağını ifade etti.

  Sheen bıçakla tehdit etmiş

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı