GeriGündem Sezin’in ardından Şerife’yi katlettiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  21
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sezin’in ardından Şerife’yi katlettiler

Sezin’in ardından Şerife’yi katlettiler
refid:4808166 ilişkili resim dosyası

Silahlı maganda dehşeti, Türkiye’de bitmek bilmiyor. Önceki gün Bursa’daki düğünde bir maganda, av tüfeğiyle üniversite öğrencisi Sezin Aksoy’u öldürdü. Sezin’in acısı dinmeden Sinop’ta, bir başka düğünde bir başka maganda, 22 yaşındaki Şerife Şenel’i öldürdü.

BURSA’nın İnegöl İlçesi’ne bağlı Kestanealan Köyü’ndeki sünnet düğününde havaya açılan ateş sonucu hayatını kaybeden 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Sezin Akoy’un acısı dinmeden dün bir kara haber de Sinop’tan geldi. Sinop’un Türkeli İlçesi, Kayabaşı Köyü Örenler Mahallesi’nde, gece bir yakının düğününe katılan 22 yaşındaki Şerife Şenel, kimin tarafından ateşlendiği henüz belirlenemeyen kurşunla göğsünden vuruldu. Kanlar içinde yere yığılan genç kız, hastaneye kaldırılmak istenirken olay yerinde yaşamını yitirdi. Nişanlı olduğu öğrenilen genç kızın cesedi otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bursa’nın İnegöl İlçesi Kestanealan Köyü’nde bir yakınının sünnet düğününde bir magandanın tüfeğinden çıkan kurşunlarla yaşamını yitiren Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Sezin Akoy, dün İnegöl’e bağlı Rüştiye Köyü’nde toprağa verildi. Sezin’in tüm Bursa’yı gözyaşlarına boğan cenazesine yaklaşık 1500 kişi katıldı. Sezin Akoy’un ölümüne, 2’i ağır 5 kişinin yaralanmasına neden olan 17 yaşındaki İ.D ise tutuklanarak Bursa Cezaevi’ne konuldu.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle