Gündem Haberleri

  Seyyar fuhuşçu yine yakalandı

  Kemal ERTAŞ/İSTANBUL
  25.04.2004 - 01:59 | Son Güncelleme:

  Bir otobüsün içini özel biçimde döşeyerek ‘seyyar genelev’i icat eden T.K, yine fuhuş yaptırırken yakalandı. İlkinde otobüste, ikincisinde minibüste fuhuş yaptırırken gözaltına alınan T.K.’nın bu sefer panelvan döşettiği ortaya çıktı.

  SOKAKLARDA fuhuş yaparken sık sık polise yakalanan T.K. çareyi 50 milyar liraya aldığı otobüsü, 4 odalı, bekleme salonlu ve banyolu ‘seyyar genelev’e çevirmekte bulmuştu. T.K. ile ekibi üzerinde ‘Mutlu insanlar’ ve ‘Farkı bizle yaşayın’ yazan otobüsle Kadıköy ile Tuzla arasında yolcu gibi aldıkları müşterilerine hizmet verirken geçen yıl ekim ayında müşteri kılığındaki polislere yakalanmıştı.

  Bazı yazarlar tarafından ‘yılın girişimcisi’ seçilen T.K, serbest bırakıldıktan sonra katıldığı televizyon programlarında bir daha yapmayacağını söylemişti.

  Ancak sözünde durmayan T.K, kısa süre sonra Kurtköy’de bu sefer özel hazırlattığı minibüsle fuhuş yaptırırken yakalanmıştı.

  İlk iki aracı polisçe bağlanan T.K, bu kez Kartal’da ortaya çıktı. Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, önceki gün saat 16.00’da bir ihbar üzerine Cevizli Mahallesi, Kireçocağı Mevkii’nde yakaladıkları Hyundai Starex marka panelvanda hayat kadını A.Ö. ile müşterisi C.K’yi uygunsuz durumda yakaladı. Panelvan’ın önünde oturan şoför M.T. ile T.K. da gözaltına alındı. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Sağlık Hastanesi’ndeki sağlık kontrolünden geçen 4 kişi Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü.

  Hastanede görüntü alınmasına sinirlenen C.K. adlı müşteri, polislerin elinden kurtularak muhabirlere saldırdı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı