Gündem Haberleri

  Seyirci, Ebru'yu attı

  Hürriyet Haber
  28.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Alman RTL Televizyonu'nda yayınlanan ‘‘Big Brother’’ adlı şov programında tam 102 gündür diğer yarışmacılarla birlikte bir konteynırın içinde yaşayan Ebru, sonunda seyircilerin verdiği oylarla elendi. Bu program yüzünden ailesiyle arası açılan Ebru şovdan ayrılırken ağladı.

  BİG Brother konteynerinin haşarı kızı Ebru, 102 gün sonra seyircilerin oylarıyla konteynerden atıldı. Finale dört gün kala oylamaya katılanların yaklaşık yüzde 63'ü Ebru'nun konteyneri terk etmesi yönünde oy kullandı. Atılma haberini, beklenenin tersine oldukça soğukkanlı karşılayan Ebru, ‘‘İnanamıyorum. 102 gün sonra dışarı çıkacağım’’ sözleriyle gülerek tepkisini dile getirdi. Ebru'nun ayrılmasına en çok Alida üzüldü. Ebru, yine beklenenin tersine ilk anda ağlamamasına karşın, Alida'nın gözyaşlarına boğulması üzerine o da ağladı.

  WALTER SÜRPRİZİ

  Konteynerde kalan Harry, Frank, Alex ve Alida ile tek tek vedalaşan Ebru, kırmızı bir limuzinle stüdyoya getirildi. Stüdyoda sunucunun sorularını yanıtlayan Ebru, Walter'in atılmasından sonra konteynerde zor günler geçirdiğini, ancak daha sonra kendisini toparladığını söyledi. Zaman zaman çıkan tartışmalara rağmen konteynerde herkesi dost olarak gördüğünü belirten Ebru, kendini Alida'ya yakın hissettiğini, Walter'in atılmasından sonra bu yakınlığın daha da pekiştiğini söyledi.

  Söyleşiden sonra Ebru'ya büyük bir sürpriz yapıldı. Walter, stüdyoya gelerek grubuyla birlikte ‘‘Sensiz bir yere gitmem’’ parçasını seslendirdi. Walter şarkısını seslendirirken Ebru, sunucuya ‘‘Gidip ona sarılabilir miyim’’ diye sordu. Sunucu, Ebru'ya şarkının bitimine kadar beklemesini söyledi. Şarkının sonunda birbirine koşan Walter ile Ebru, sarılarak hasret giderdiler. Ebru'yu bekleyen ikinci sürpriz, annesi Sevim Hanım, babası Kamer Bey, küçük kardeşi Esra ile arkadaşlarının stüdyoya girmesi oldu. Ebru, ailesi ve arkadaşlarıyla tek tek sarılarak hasret giderdi. Ebru bundan sonra neler yapacağını açıklamazken, Walter ile bir seyahate çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu. Ebru'nun Walter ile birlikte şarkı söyleyeceği de kulisteki söylentiler arasındaydı. Ebru'yu ajanslar rahat bırakmadı. Ebru ile ilk gün sadece Hürriyet ve Big Brother'in yayınlandığı RTL kanalı görüşebildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı