Gündem Haberleri

  Sex and The Çöl

  Hürriyet Haber
  24.12.2009 - 17:39 | Son Güncelleme:

  Gösterime 2010'da girecek olan Sex and The City serisinin ikinci filminden yeni fotoğraflar basına yansıdı. New York'un ünlü 5. Caddesi'nin kadınları, bu defa Büyük Sahra Çölü'nde görüldü. Yeni filme ait bu kareler, çekimlerin çok sıcak geçtiğinin bir göstergesi...

  Sex and The City 2 ve dahası / Foto Galeri 

  Sex and The City 2 fragmanı / Video

  New York'lu dört kadının maceralarını anlatan 'Sex and The City'', ekranlarda gösterildiği dönemde bir televizyon klasiği haline gelmişti. 2008 yılında beyaz perdeye aktarılan ve büyük başarılar kazanan film, 415 milyon dolar hâsılat elde etti.

  Bu başarıyı devam ettirmek isteyen filmin yapımcıları 'Sex and The City 2” yi çekmeye karar verdi. 28 Mayıs 2010 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin senaryosunu yine Michael Patrick King yazdı.

  YER SOFRASINDA ŞAMPANYA

  Öte yandan filmin yeni fotoğrafları basına yansıdı. Fotoğrafların en ilginç olanları ise dizinin 4 ana karakteri Carrie, Samantha, Charlotte ve Miran'danın, Fas kültürüne uygun kıyafetlerle çölün ortasında yürürken ve bir yer sofrasında şampanya içerken göründükleri kareler...

  Filmde, aktris Sarah Jessica Parker'ın canlandırdığı Carrie'nin evliliğindeki çalkantılar, Samantha'nın lüks yaşamından vazgeçmesi ve Miranda'nın işinden istifa etmesinin ardından yaşadıkları konu alınıyor.

  DİĞER HABERLER

    

    

    

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı