Gündem Haberleri

  Sevişme sahneleri gerçek olacak

  hurriyet.com.tr / kültür sanat
  22.08.2012 - 14:02 | Son Güncelleme:

  Lars von Trier, yeni filmini tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olmak üzere iki versiyonda çekecek. Filmin başrol oyuncusu Shia LaBeouf ise filmdeki sevişme sahnelerinde rol arkadaşıyla gerçekten sevişeceklerini açıkladı.

  'The Idiots', 'AntiChrist' ve 'Melancholia' gibi 'aykırı' filmlerini yaratıcısı Danimarkalı yönetmen Lars von Trier’in yeni filmi 'The Nymphomaniac' yine bir ilke imza atıyor.  İlginç konusuyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı.

  Bir kadının doğumundan 50 yaşına dek uzanan yaşam sürecindeki cinsel yaşamını konu edinecek olan film; tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olarak iki versiyonda çekilecek. Oyuncu konusunda ise şu an için kesinleşen isimler arasında Shia LaBeouf , Charlotte Gainsbourg ve Stellan Skarsgård yer alıyor.

  FOTOĞRAFLARLA CHARLOTTE GAINSBOURG

  GERÇEKTEN SEVİŞECEK

  Filmin  başrol oyuncularından Shia LaBeouf  ise filmdeki seks sahnelerinde rol arkadaşıyla gerçekten sevişeceklerini açıkladı. MTV’ye verdiği röportajda seks sahnelerinin gerçek olacağını şu sözlerle duyurdu: “Filmde gerçekten sevişeceğiz. Yayınlanması yasak olan kısımlar buzlanacak, onun dışındakiler filmde yer alacak. Agresif bir film olacak.”

  Filmde sevişeceği aktristin de Charlotte Gainsbourg olacağı söyleniyor.

  Sevişme sahneleri gerçek olacak

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı