Gündem Haberleri

  Sevgilisini öldürüp, intihar etti

  Ali GÜNDOĞAN - Marmaris / DHA
  26.12.2009 - 10:00 | Son Güncelleme:

  Evli işadamı, sevgilisini av tüfeği ile öldürdükten sonra intihar etti.

  SEVGİLİLERDEN GERİYE MUTLU GÜNLERİNDE ÇEKİLMİŞ BU FOTOĞRAFLAR KALDI

  Evli ve 1 çocuk babası işadamı Yusuf Aydoğdu (34), 6 yıldır sevgilisi olan Dilek Timur ile dün akşam telefonda tartıştı. Cep telefonunu kapatan Timur, kaldığı otelin görevlilerini kesinlikle Yusuf Aydoğdu'yu içeri almamaları konusunda uyardı. Sevgilisinin telefonu kapatmasına sinirlenen Aydoğdu, otele geldi. Sevgilisinin bulunduğu odaya çıkmaya çalışan Aydoğdu'ya otel görevlileri izin vermedi. Otomobiline binen işadamı, bir süre otelin etrafında bekledi. Cep telefonunu açmayan sevgilisine sinirlenen işadamı, aracından çıkarak bagajında bulunan ruhsatlı otomatik av tüfeğini alıp kabanının içine sakladı.   

  Otelin arkasında açık kapı arayan işadamı, erzak girişinde bulunan kilitsiz demir kapıdan içeri girerek kimseye görünmeden Dilek Timur'un 2'nci kattaki odasına gitti. Kapıyı çalan Aydoğdu, Timur'un “Gelme seni istemiyorum” sözleri üzerine kapıya omuz atarak içeri girdi. Bir süre tartışan sevgililerin sesini duyan otel görevlisi, 2'nci kata çıkarken 3 el silah sesi duydu. Silah sesini duyan otel görevlisi polisi arayıp durumu bildirdi. Odaya giden görevli kapıyı açmaya çalıştı. Kapıyı iten görevli eşikte Dilek Timur'un cesedini gördü. Olay yerine gelen polis ekipleri, kapı eşiğinde bulunan cesetten dolayı içeri giremeyerek otelin dışından merdiven dayayarak içeri girdi.

  Yapılan incelemeler sonunda Dilek Timur'un sırtında 2 dom dom kurşunu izine rastlanırken, Yusuf Aydoğdu'nun çenesinin altına dayayıp bir el ateş ederek intihar ettiği tespit edildi. Yapılan incelemelerden sonra Timur ve Aydoğdu'nun kesin ölüm nedenlerinin anlaşılması için otopsi yapılmak üzere özel donanımlı bir araçla İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

  BİRBİRLERİNDEN 8 KEZ DAVACI- ŞİKAYETÇİ OLMUŞLAR

  2005 yılından bu yana Dilek Timur ve Yusuf Aydoğdu'nun, tehdit, darp ve rahatsız ediyor şeklindeki suçlamalarla birbirlerinden karakolda 8 kere davacı şikayetçi olarak ifade verdikleri belirtildi. En son 15 Aralık 2009 günü Dilek Timur'un Aydoğdu'dan kendisini tehdit edip dövdüğü gerekçesiyle polis merkezinde ifade vererek davacı şikayetçi olduğu, Yusuf Aydoğdu'nun eşinin 1 ay önce karakola gelerek Dilek Timur hakkında ‘Eşimle birlikte oluyor, evime telefon açarak ahlaksızca konuşuyor' suçlamasıyla şikayetçi olduğu belirtildi.

  “ALLAH KİMSEYİ MUTSUZ ETMESİN”

  Marmaris'te yaz aylarında yapılan cip safari turlarında hem şoförlük, hem de rehberlik yaptığı belirtilen Dilek Timur'un, bir internet sitesindeki sayfasına Yusuf Aydoğdu ile beraber bir restoranda çektirdiği fotoğrafı yüklediği, daha sonra da fotoğrafın altına ‘Hayatımın anlamı’ diye yazdığı, buna gelen bir yoruma da cevaben ‘Teşekkür ederim. Ben de onunla mutlu oluyorum. Allah kimseyi mutsuz etmesin’ karşılığını verdiği bildirildi.

  DİLEK'İN ANNE VE BABASI HASTANEYE KALDIRILDI

  Kızlarının öldürüldüğünü akrabalarının aracılığı ile öğrenen kanser hastası annesi 59 yaşındaki Aynur Timur ve babası 60 yaşındaki Nihat Timur fenalaşarak Marmaris Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ayrıca Yusuf Aydoğan'ın kız kardeşi ve yakın akrabaları olayın meydana geldiği otel önüne geldi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı