Gündem Haberleri

  Sevgilisini öldürtmek için tuttuğu katiller tarafından öldürüldü

  Orhan SAAT/İSTANBUL
  16.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ümraniye’de kafasına sıkılan tek kurşunla öldürülmüş olarak bulunan 43 yaşındaki Osman Özcan’ın yasak aşk yaşadığı kadını vurdurtmak için tuttuğu iki kiralık katil tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

  NALBUR Osman Özcan’ın cesedi, geçen aralık ayında İstanbul Alemdağ Beldesi, Reşadiye Köyü yakınlarındaki ormanlık bölgede bulundu. Jandarma Özcan’ın öldürülmeden birkaç saat önce Serkan Uygun ve Mustafa Korkmaz ile görüştüğünü belirledi ve bu iki kişiyi gözaltına aldı.

  Silahı kullanan Serkan Uygun, Osman Özcan’ın nalbur dükkanının iflas etmesinden sorumlu tuttuğu sevgilisi G.B’yi öldürmeleri karşılığında kendilerine para ve tabanca verdiğini ileri sürdü. Serkan Uygun, "Osman Özcan, G.B. ile bir yıl birlikte oldu. Bu süre içinde dükkanını batırdı. İflas ettikten sonra kadın başka bir adamla birlikte olmaya başladı. /images/100/0x0/55eaccbcf018fbb8f8977927Osman Özcan, G.B. ile sevgilisini vurmayı planlıyordu. Biz de ’Sen elini kana bulama, biz hallederiz’ dedik" diye ifade verdi.

  G.B’yi vurmadıklarını, aldıkları parayı da harcadıklarını söyleyen Serkan Uygun, kendilerini sıkıştıran Osman Özcan’ı otomobile alıp ormanlık bir bölgeye götürüp öldürdüklerini anlattı. Osman Özcan’ın öldürülmesi için kiralık katil tuttuğu 23 yaşındaki eski sevgilisi G.B. ise konuşmak istemedi. Özcan’dan ayrıldıktan sonra yeni bir hayata başlayıp evlendiğini söyleyen G.B, ilişkilerinin geçen ağustosta bittiğini ve hiçbir şey bilmediğini öne sürdü.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı