Gündem Haberleri

  Sevgilisini boğarak öldürdü

  Yavuz KUŞDEMİR/UŞAK, (DHA)
  14.08.2014 - 09:43 | Son Güncelleme:

  UŞAK’ta daha önce işlediği cinayet suçundan 14 ay önce tahliye edilen 58 yaşındaki C.K., birlikte yaşadığı Kazakistan uyruklu Türkiye vatandaşı 36 yaşındaki Gülnar Maldakhanova’yı boğarak öldürdü.

  Kızını kaçırdığını iddia ettiği bir kişiyi öldürerek cinayetten cezaevine giren ve 14 ay önce tahliye olan C.K., Uşak ve ilçelerindeki içkili eğlence yerlerinde çalıştığı belirtilen Kazakistan uyruklu Türk vatandaşı Gülnar Maldakhanova ile yaşamaya başladı. Maldakhanova’nın evine giden C.K., aldıkları alkolünde etkisi ile bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından C.K., birlikte yaşadığı Maldakhanova’yı evin yatak odasında boğarak öldürdü.

  Olaydan 4 gün sonra pişman olarak polise giden C.K. birlikte yaşadığı Gülnar Maldakhanova’yı öldürdüğünü itiraf etti. Polisteki ilk ifadesinde Maldakhanova’yı öldürdükten sonra üzerini kat kat yorganlarla örttüğünü söyleyen C.K., yanında taşıdığı tabanca ile intihar etmek istediğini ancak cesaret edemediğini söylediği öğrenildi. İtirafın ardından eve giden polis kapıyı açtığında ağır bir kokuyla karşılaşırken, 4 gün boyunca evde havasız kalan Maldakhanova’nın cesedi tanınmayacak hale geldi.

  Olay Yeri İnceleme ekibi evde yaptığı aramada, bir tabanca, çok sayıda bira şişesi buldu. Savcının evde yaptığı incelemenin ardından Maldakhanova’nın cesedi Uşak Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlattı.


  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı