Gündem Haberleri

  Sevgilisine billboard'dan evlenme teklif etti

  Hürriyet Haber
  16.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kayseri'de bir genç, "Benimle Evlenir misin?" ilanıyla sevgilisine evlenme teklif etti. Ajans Prens adlı reklam şirketini telefonla arayan ve adının açıklanmasını istemeyen bir genç, sevgilisine ilan panosu aracılığıyla evlenme teklif etmek istediğini söyledi.

  Şirket yetkililerinin, ücreti ödemesi durumunda bunun mümkün olduğunu belirtmesi üzerine genç, 70 milyon lira karşılığında hazırlattığı 2 metre eninde, 10.5 metre uzunluğundaki "Benimle evlenir misin?" yazısını, bir günlüğüne kentin 3 ayrı noktasındaki ilan panosuna astırdı.

  Ajans Prens Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Özkan, şunları söyledi:

  "Beni telefonla arayan genç, bir süredir beraber olduğu sevgilisine, cesaretini toplayıp da, evlenme teklif edemediğini, bunu ilan aracılığıyla yapmak istediğini söyledi. Gence, haftalık kira ücreti 600 milyon lira olan 3 ilan tahtasını, 1 günlüğüne 70 milyon liraya kiraladık. 'Benimle evlenir misin?' ilanı birçok kişinin ilgisini çekti. Meraklı vatandaşlara günboyu ilanla ilgili bilgi vermek zorunda kalıyorum. İlgi odağı olmak bizi de sevindirdi. Bu gencin ilanını bir gün de ben ücretsiz yayınlayacağım."
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı