Gündem Haberleri

  Sevgililer donan göle düşmekten kurtuldu

  Mutlu YUCA- Koray YILMAZDEMİR / BOLU, (DHA)
  14.02.2011 - 15:51 | Son Güncelleme:

  BOLU’da, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için çam ormanları arasında saklı Gölcük’e gelen gençlerin donan gölün üzerine çıkıp hatıra fotoğrafı çektirdikleri sırada buz çatladı. Korkuyla kaçan gençler birbirlerine sarıldı.

  Öğle saatlerinde Gölcük’e lapa lapa kar yağdı. 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sevgilileriyle romantik anlar yaşamak isteyen çiftler Gölcük’e geldi. Çocuklarıyla birlikte tatil için Abant’a gelen bir Arap aile de, yanlarına çocuklarını da alarak tehlikeye aldırış etmeden buz tutan gölün üzerinde yürüyüş yaptı.

  Arap aile büyük bir taşı da bulundukları yerin az ilerisine atarak buzu kırmaya çalıştı. Gölcük’e gelen sevgililer de donan gölün üzerine çıkarak hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. 6 kişinin aynı anda gölün üzerine çıkıp fotoğraf çektirdiği sırada buz çatladı. Çatlama sesiyle birlikte sevgililer korkuyla gölün kenarına kaçıştı. Çiftler, "Buz çatladı düşecektik" diyerek birbirlerine sarıldı. Genç çiftler daha sonra göl çevresinde yürüyüş yaparak eşsiz manzaranın tadını çıkardı.

  Bu arada adı öğrenilemeyen bir kişi, Hükümet Meydanı’nda bulunan ilan panosuna üzerinde "Seni seviyorum biriciğim" yazılı sevgilisiyle birlikte fotoğraflarının bulunduğu ilanı astırarak Sevgililer Günü’nü kutladı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı