Gündem Haberleri

  SESSİZ KALMAYACAĞIM

  Hürriyet Haber
  04.05.2011 - 15:00 | Son Güncelleme:

  Hülya Avşar'ın " Haddini bilecek" diyerek 50 bin liralık "hakaret" davası açtığı Ayşe Özyılmazel'den karşı hamle...


   İşte Öyşe Özyılmazel'in açıklaması:

   17.04.2011 tarihinde sevgili Nurbanu GÜNEY ELİBİR ile yaptığım röportajda bana yöneltilen bir soruya verdiğim cevap haftalardır magazin gündeminde tartışılıyor.
   Konuyla alakalı  seviyeli ve tartışmaya değer yorumlara saygım sonsuz..
   Ancak yayın hayatına yeni başlayan ve anladığım kadarıyla dikkat çekmeye ihtiyacı olan bir televizyon kanalındaki programda hakkımda son derece çirkin bir yayın yapılmıştır.
   Avukatım Şeyda YILDIRIM aracılığıyla kişilik haklarıma yapılan bu çirkin saldırıyı yargısal platforma taşıdık ve başlayan süreç nedeniyle daha fazla açıklama yapamıyorum. 
   Ancak şunu söyleyebilirim ki ucuz kaygılar uğruna beni kullanmaktan, her ne kadar izi bile kalmasa da bana çamur atmaktan çekinmeyen bu zihniyete sessiz kalmayacağım..
   Son sözü yüce Türk adaleti söyleyecektir..

  NELER YAŞANMIŞTI

  Avşar, geçen ay  verdiği röportajda 'Sevgilim beni bir erkekle aldattı' diyen Ayşe Özyılmazel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ı programına konuk etti. Programa katılan bir kişi, 'Sizce Ayşe Özyılmazel'in bir erkekle yakaladığı sevgilisinin kız olma ihtimali var mı?' diye sorunca ortalık karıştı. Bunun üzerine Özyılmazel, köşesinde ağır bir yazı kaleme alıp, 'Sadettin'in seni şutlama sebebi onu bir kadınla aldatman mıydı?' dedi.
  Hülya Avşar, 'Ayşe kim? haddini bilecek' diyerek 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

   

   

   

   

   

   


   

   

   


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı