Gündem Haberleri

  'Ses' filminin çekimleri tamamlandı

  Hürriyet Haber
  24.11.2009 - 10:54 | Son Güncelleme:

  Selma Ergeç ve Mehmet Günsür'ün başrollerini paylaştığı film 5 Mart'ta vizyona girecek.

  “Anlat İstanbul”, “9”, “Ara” ve “Gölgesizler” adlı filmleriyle tanınan yönetmen Ümit Ünal'ın son filmi “Ses”in çekimleri tamamlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla çekilen filmin senaryosunu “Anne Tut Elimi” ve “Büyük Deniz Yükseliyor” romanlarının yazarı Uygar Şirin yazdı.

  Gaipten sesler duymaya başlayan genç bir kızın hikayesini anlatan gerilim filminde baş rolleri Selma Ergeç ve Mehmet Günsür paylaştı.
  Işık Yenersu, Eylem Yıldız ve Serra Yılmaz'ın da rol aldığı filmin çekimleri 19 Ekimde İstanbul'da başladı ve 4 hafta sürdü.

  Filmin konusu özetle şöyle: “Derya (Selma Ergeç) bir bankanın çağrı merkezinde çalışan ve yaşlı annesi (Işık Yenersu) ile yaşayan genç bir kızdır. Derya'nın rutin hayatı, gaipten duymaya başladığı bir sesin ortaya çıkmasıyla altüst olur. Genç kız başlangıçta sesi duymazlıktan gelmeye çalışsa da ses kısa sürede hayatını kontrol etmeye başlar. Derya'dan iş yerindeki patronu Onur'u (Mehmet Günsür) takip etmesini isteyen ses, genç kızın hayatını giderek korkunçlaşan bir kabusa çevirir.” Film, 5 Mart 2010'da vizyona girecek.
   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı