GeriGündem "Ses" 5 Mart'ta vizyonda
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Ses" 5 Mart'ta vizyonda

"Ses" 5 Mart'ta vizyonda
refid:13027988 ilişkili resim dosyası

“Anlat İstanbul”, “9”, “Ara” ve “Gölgesizler” adlı filmleriyle tanınan yönetmen Ümit Ünal'ın son filmi “Ses”in çekimleri tamamlandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla çekilen filmin senaryosunu “Anne Tut Elimi” ve “Büyük Deniz Yükseliyor” romanlarının yazarı Uygar Şirin yazdı. Gaipten sesler duymaya başlayan genç bir kızın hikayesini anlatan gerilim filminde baş rolleri Selma Ergeç ve Mehmet Günsür paylaştı. Işık Yenersu, Eylem Yıldız ve Serra Yılmaz'ın da rol aldığı filmin çekimleri 19 Ekim'de İstanbul'da başladı ve 4 hafta sürdü.

Filmin konusu;

“Derya (Selma Ergeç) bir bankanın çağrı merkezinde çalışan ve yaşlı annesi (Işık Yenersu) ile yaşayan genç bir kızdır. Derya'nın rutin hayatı, gaipten duymaya başladığı bir sesin ortaya çıkmasıyla altüst olur. Genç kız başlangıçta sesi duymazlıktan gelmeye çalışsa da ses kısa sürede hayatını kontrol etmeye başlar. Derya'dan iş yerindeki patronu Onur'u (Mehmet Günsür) takip etmesini isteyen ses, genç kızın hayatını giderek korkunçlaşan bir kabusa çevirir.” Film, 5 Mart 2010'da vizyona girecek.

Ses 5 Martta vizyonda


Yorumları Göster
Yorumları Gizle