Gündem Haberleri

  Servet'in aşkını sunucu yaptılar!

  Hürriyet Haber
  14.12.2009 - 16:21 | Son Güncelleme:

  Galatasaraylı Servet'in aşkı Alessandra Alores, podyumlardan Türk televizyonlarına transfer oldu. Tek sorun güzel mankenin Türkçe bilmiyor olması...

  Alessandra Alores / Foto Galeri

  Aida Yespica / Foto Galeri

  Müzik kanalı Number- One TV, bir sürpriz transfer daha yaptı. Şimdiye kadar gündem yaratan yabancı top modellere ya da futbolcuların model sevgililerine sunuculuk yaptırmasıyla ünlü müzik kanalının son keşfi, Türkiye’de Galatasaraylı milli futbolcu Servet Çetin’in sevgilisi olarak tanınan 2009 Almanya güzeli ve model Alessandra Alores oldu.

  NumberOne TV’nin Genel Yayın Yönetmeni Barbaros Yüksel, Alman modelin menajerlik şirketiyle bağlantıya geçerek, onu kanalın iddialı programlarından ‘NR1 Top Ten’i sunmaya ikna ettiklerini söyledi.

  ALT YAZI GEÇECEKLER!

  ‘NR1 Top Ten’i İngilizce  sunan Alores’in söylediklerini Türkçe alt yazı olarak ekrana getireceklerini belirten Yüksel, “Alessandra, sadece NR1 Top Ten’i sunmayacak. Alman model, Fashion One TV’nin de yılbaşı yüzü olacak” dedi.

  Alores ise, “Ben Türkleri çok sevdim. Kendimi Türklere tanıtmak için iyi bir fırsat yakaladım. Bakalım Türk izleyiciler de beni beğenecek mi?” diye konuştu.

  AIDA DA GELECEKTİ AMA...

  Bir süre önce Beşiktaş'ın sahalarda fırtına gibi esen futbolcularından Matteo Ferrari'nin eski sevgilisi Aida Yespica, Numberone Tv'de sunuculuk yapması için ikna edilmeye çalışılmıştı. Ancak Türkiye'ye gelmek istemeyen güzel model, bu teklifi geri çevirmişti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı