GeriGündem Sergen'e çete sorgusu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sergen'e çete sorgusu

Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimlerine Alaattin Çakıcı'nın talimatıyla Alp Yalman lehine müdahale etmek ve kabadayı Sedat Peker'in Ankara'daki bürokratik sorunlarını halletmekle suçlanan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Atilla Yıldırım'ın ifadelerinde adı geçen futbolcu Sergen Yalçın dün polise ifade verdi. Organize Suçlar ve Silah Kaçakçılık Şube Müdürlüğü'ne bağlı dedektifler, ünlü futbolcuyu dün 17.30'da gözaltına aldı. Vatan Caddesi'ndeki Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen İstanbulspor'un kadro dışı bıraktığı Sergen'in ifadesi alındı. Sedat Peker'le, at yarışlarına ilgi duyduğu için tanıştığını belirten Sergen'in, ‘‘Sohbetlerimiz spor üzerine oldu. Peker'le bunun dışında bir ilişkim olmadı’’ diye ifade verdiği öğrenildi.

20.00 sıralarında serbest bırakılan Sergen, polisler tarafından Etiler'de Megahit Garden Cafe'ye bırakıldı. Kısa bir süre burada kalan ünlü futbolcu gözaltına alınış nedeni konusunda konuşmaktan kaçınarak ‘‘Önemli bir şey yok. Bilgime başvuruldu’’ dedi.

Emniyet'ten çıkıp cafeye gitti

Sedat Peker ile ilişkisi konusunda Emniyet'te ifade veren Sergen, 20.00 sıralarında sivil plakalı bir otomobille Etiler Nisbetiye Caddesi'ndeki Megahit Garden Cafe'ye bırakıldı.Yorumları Göster
Yorumları Gizle