Gündem Haberleri

  Seren'in dayağa rol kamuflajı

  Hürriyet Haber
  02.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ünlü sanatçı Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Kerem Alışık ile ‘Şükran Büfe’adlı dizi çekimleri sırasında dudak dudağa öpüşmelerine kızan eşi Ozan Kaçmaz tarafından dövüldü. Dayak olayından sonra Swiss Otel'e yerleşen Serengil'in yüzündeki dayak izleri nedeniyle ‘Şükran Büfe’ dizisine bir trafik kazası kamufle edildi.

  Serengil'i Swiss Otel'den yüzünü kapatarak otomobile bindiren Kaçmaz, dizinin kaza sahnesinin çekimleri için Kadıköy Vatan Hastanesi'ne götürdü. Serengil hastanede medya mensuplarının karşısına kaza makyajıyla çıktı.

  Yüzündeki şişikler nedeniyle ‘‘acaba estetik ameliyatı mı geçirdi’’ yorumları yapılan Serengil, eşi Ozan Kaçmaz ile aralarında tartışma geçtiğini doğruladı. Serengil set arasında şunları söyledi: ‘‘Ben rolüm neyi gerektirirse onu yaparım, bu rolümü hiçbir zaman engellemez. Evli olup olmamam önemli değil. Burada kötü bir şey yaptığımı zannetmiyorum. Karşımda bulunan insan da benim gibi oyuncu, ayrıca Ozan ile barıştık. Bunları kendisi ile de görüştüm. Oyunculuk ve rolüm için bunları yapıyorum’’

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı